Neříkejte, že se nedíváte na pláži po chlapech? Možná bych připustila jedinou výjimku, kdy jste čerstvě zamilovaná a máte oči jen pro svůj „objev“. Dobrá, ale obecně, zvláště pokud je nás bab víc pohromadě, nezůstane určitě jeden průchozí bez komentáře. Pojďte se trochu pobavit a probrat to nanečisto.

Jaké plavky se vám na mužích líbí? Jsou to dlouhé planďáky, nebo naopak pánská tanga? A víte, že jejich výběr vypovídá dost i o jejich povaze?
Tak třeba ty zmíněné planďáky. Ty jsem třeba já osobně viděla poprvé předloni v Chorvatsku a myslela jsem si, že se koupou v bermudách. Já vím, jsem zaostalec, ale budiž mi omluvou, že ani u nás moc koupaliště nevymetám.

Takže plavky s těmi dlouhými a plandavými nohavicemi prý nosí hlavně uvolnění a pohodoví chlapíci, kteří z ničeho nedělají vědu. S ním byste se určitě nenudila, mají smysl pro humor a duši kluka. Rádi se baví a užívají, ale čistě nezávazně. Chcete-li u takového borce zabodovat, musíte ukázat, že máte pro strach uděláno a že vás nějaký bungee jumping nebo seskok s padákem jen tak nerozhází.

Muži, co nosí těsné a přiléhavé plavky s nohavičkou nebo bez, si o sobě myslí, že mají pěknou figuru. Je dost možné, že budou trochu zahleděni do sebe. Takový se pořád cvičně otáčí za kočkami, aby sklízel jejich obdivné pohledy. Má vysokou laťku. Zaujmete ho jedině skvělou postavou, v dokonalých sexy plavečkách a bronzovou pletí.

Plavky, co skoro nejsou vidět, nosí muži, kteří chtějí udělat dojem. Pokud má kromě titěrných plavek ještě ohromné svaly, je to samolibec, kterého ze všeho nejvíc zajímá vlastní vzhled. S takovýmhle krasavcem byste se nejspíš brzy nudila, a jestli vám ani to nevadí, oslovte ho sama. Přitahují ho totiž suverénní ženy, které se nebojí udělat první krok.

Plavky tuctové, ani ryba ani rak nosí muži, kteří si sice nehrají na playboye, ale také na zábavu je moc neužije. Chce to trochu ho proklepnout a víc se o něm dozvědět. Buď se z něj vyklube nemastný neslaný suchar, nebo třeba také muž, který bere vztahy vážně a o sex bez lásky nestojí. Naopak i o jeho bude více zajímat vaše povaha, zájmy a plány než svůdný žlábek mezi ňadry.

 
Tak co milé ženy-in?
Myslíte, že na té charakteristice něco bude?
Jaké plavky se líbí na mužích vám?
Které vám naopak připadají odpudivé?
Jaké plavky nosí váš partner?


Reklama