Nová kolekce Levi's® Red Tab® pro letošní léto přináší různorodost v barevnosti i střizích. Nemusíte se trápit rychlými změnami v módních stylech, ale jednoduše si vytvořte styl vlastní. Můžete si vybrat ze zúžených „mrkváčů“, střihů na tělo, délky mini nebo maxi a z barev od temně modré až po extrémně sluncem vyšisovanou džínovinu. Levi's® nejsou jen kalhoty, ale i super sexy topy letos s motivy v retro stylu, rokenrolu a umění Indiánů. Přehlídka stylů a barev v aktuální kolekci Levi's® je odpovědí přední džínové značky na dnešní vybíravou módu. Stačí si vybrat.

 

Dámské kolekci Levi's® Red Tab® Girls vévodí vypasované zužující se bokovky a chlapecká trička přizpůsobená ženským tvarům. Styl je ležérně sexy, přirozený a uvolněný. Oblečení se dá vrstvit a v nabídce jsou i šortky a capri kalhoty. 

Klíčovou siluetou sezony jsou Levi's® 571 – Slim Fit Jean. Perfektně navržené úzké nohavice s žensky zaoblenou horní partií jsou neuvěřitelně sexy. Nové džíny Levi's® 402 Tapered Slim Fit kombinují oblíbený tvar nohavic z Levi's® 571 s novou, „ležérně rovnou“ horní partií, nejnovějším trendem v džínové módě.

Džíny s vysokým pasem Levi's® 627 Classic High Waist Straight Cut perfektně sedí a odrážejí nový trend kalhot s vyšším pasem.

           

Celou pánskou kolekcí Levi's® Red Tab® Guys pulzují dynamické vibrace. Je to ideální volba pro sebejistého spotřebitele, který chce podtrhnout svoji individualitu.

 

Hitem sezony jsou: Levi's® 503 Square Tapered Loose Jeans – volné, postupně se zužující džíny, Levi's® 504 Square Tapered Straight Jeans – rovné, zužující se džíny a sezonní, vypasované Levi's® 511 Seasonal Slim Fit Jeans. Barevnost se pohybuje od vybělené, sluncem vyšisované, přes temně modrou až po různé odstíny černé.

Exkluzivní denim s červenými odstíny se pyšní výjimečnou sytostí barvy, zřetelnou hlavně na černých modelech. Fantastické látky jsou základem i úžasné nedžínové kolekce se silným džínových charakterem.

 

Topy s obnošenou úpravou v chladně neutrálních a letně jiskřivých pastelových barvách osvěžují motivy ve stylu retro, rokenrolu a původních amerických Indiánů. Limitovaná kolekce triček navržená slavným grafikem Klausem Haapaniemi již teď vyvolává senzaci mezi stylisty a umělci po celé Evropě. 

  

Více informací v českém jazyce najdete na www.levi.com