V redakci jsme udělaly challenge a ukázaly jsme světu, co skrývají naše kabelky. Výzvy se chytly i naše spřátelené blogerky. V jejich kabelkách se objevují nejen kosmetické nezbytnosti, ale třeba i sladké bonbony Mentos Choco.

www.chicoco.cz

V kabelce mi rozhodně nesmí chybět kosmetická taštička, ve které mám vždycky krém na ruce, balzám na rty, rtěnky a vůni. V poslední době se k mé kosmetické sbírce v kabelce také přidal Tea Tree olejíček od značky Saloos. Je to takové univerzální mazadlo na všechno. Rychle mě vykurýroval, když jsem měla zánět dutin. Stačilo se s ním namazat za ušima, pod nosem a na hrudi a zánět za pár dní zmizel. Také je skvělý na drobná poranění nebo pupínky :-) V každé svojí kabelce mám také desinfekci na ruce, v Brně to bez ní nejde!

kabelce mi samozřejmě nemůže chybět ani telefon, sluchátka a něco na zub. Většinou mám kabelku plnou žvýkaček a bonbónků - v poslední době jsem si oblíbila hlavně Mentos Choco, je to pro mě taková odměna po práci, ale jím je s mírou, přece jen chutnají po čokoládě, a když se nehlídám, dokázala bych je sníst na posezení. :-) 

kabelka

 

www.mama-live.cz

Moje „must have“ a bez čeho neodejdu? Jsem poměrně skromná a jak tam koukám, tak i praktická. Peněženka plná karet na slevy, klíče od auta, klíče od bytu a voda. Pak je tam iPhone a foťák Nikon 1 J5, který v současnosti zkouším (je to prcek a je velmi šikovný .A pak vyloženě mama radosti - mentosky (Mentos CHOCO a Mentos CHOCO WHITE) - pořád vidím tu reklamu, jak si kočka zlomila podpatek, dala bonbonek a svět jí ležel u nohou a ona si to ťapkala v botách s urvanými podpatky - takhle doufám, že se budu cítit, je to moje KPZ :-D)  - a menší upozornění - minutu po rozdělání jsem jich snědla pět, můj favorit je čokoláda a tajím je před dcerou Baru. No a nesmí chybět podzimní rtěnka v odstínu Sexy game od Sephory. Podzimní sexy hry, to je moje!!! :-D

mentos

 

www.dazzlicious.cz

Jsem člověk, co má rád hudbu, a tak s sebou většinou nosím sluchátka, abych po cestě do školy nebo práce mohla poslouchat. Peněženku s sebou nosíme úplně všichni a většinou v ní taháme úplné zbytečnosti. Přes víkend nebo na cesty se tedy snažím kabelce odlehčit a přendávám si jen to nejnutnější do této malé čtvercové peněženky - občanka, ISIC, platební karta, šalinkarta a hotovost mi úplně stačí. Dalšími nezbytnostmi jsou rozhodně antibakteriální gel, zrcátko a rtěnka. Na podzim určitě budu nosit nude barvy, ale i vínové odstíny, postupně určitě budu mít chuť ztmavovat. I když léto už skončilo, já nadále nosím sluneční brýle. Mám docela citlivé oči a kolikrát zimní sluníčko bývá daleko ostřejší než to letní. Diář mám u sebe téměř neustále, zapisuji si do něj všechny důležité věci. Když už jsem na začátku mluvila o věcech, které mi zpříjemňují náladu, nové Mentos Choco k nim určitě patří.

kabelka

 

www.janesmoments.com

Pracovní a jiné nezbytnosti!  Klíče od bytu, a auta jsou jasná věc. Doklady, vizitky a brýle. Mobily mám dva (soukromý a pracovní). Peněženka v kabelce chybět nesmí, a protože miluji diáře, nosím papírový. Ráda si věci zapisuji a navíc tento z Momentee je ideálním spojením s mými momenty. Můžete jej nosit nabitý všemi měsíci anebo si některé listy vyndat a zas tam zandat. Přes diář je gumička, kam připevňuji tužku. 

Foťák je součástí mého života a je to jedna z věcí, kterou mám pokaždé stoprocentně s sebou, vlastně od svých deseti let mám značku Olympus. Posledních pár let fotím modelem PEN E PL-7, ke kterému mám několik objektivů.

A nyní kosmetika… Nemám ráda suché ruce, a proto nosím aspoň malý krémík. Aktuálně 10ml pivoňkový od L´occitane. Rtěnku od Nature Republic ze Soulu. Momentálně mojí nejmilejší vůni Wish od Mary Kay a ubrousky téže značky, které odstraňují mastnotu a lesk, aniž by vám porušily líčení. Mini hřebínek na přečísnutí a papírové kapesníčky.

kabelka

Reklama