Představte si, že máte za sebou perný den. V práci vás naštval šéf, venku je na padnutí a vám hlady kručí v žaludku... Asi nebudete sama, komu se v tomto stavu protočí panenky, jen si pomyslí, že by měl ještě večer vařit nějaké složité jídlo.

Ostatně, pokud jsme utahané, umořené vedrem, jen těžko budeme mít chuť na svíčkovou se šesti knedlíky... že?

 

Ale nezoufejte! Máme pro vás tip, který vám jistě přijde vhod!

 

 

Insalatissime Rio Mare - tuňákové saláty s novým komfortním otevíráním systémem ISY-PIL vám bezpochyby přijdou k chuti i v den, kdy nám slunce praží nad hlavou jak zběsilé a my marně hledáme stín.. Jsou zdravé, lahodné a hlavně!!! - nemáte s jejich přípravou pražádnou práci!

 

Kombinace tuňáka a zeleniny – dvou přírodních složek, chutná opravdu báječně.
Říkáte, že plechovky opravdu nemusíte? Pak máte pravdu! Nemusíte! Místo plechovky vás totiž mile překvapí nová miska s jemnou hliníkovou fólií umožňující snadné a bezpečné otevření.

 

Víte, že...:

Produkty se systémem ISY-PIL nabízejí spotřebitelům vyšší komfort v kombinaci s klasickou vlastností konzervy, kterou je dlouhá trvanlivost?

Výrobky Rio Mare přitom neobsahují žádné konzervační látky a při jejich výrobě se v prvé řadě dbá na kvalitu masa a jeho zpracování. Tuňákové maso splňuje nejvyšší nároky na zdravou výživu, obsahuje důležité vitaminy A, B2, B12 a D a nezbytné stopové látky, jako je jód, vápník, fosfor a selen.

Miloslav Míček, ředitel firmy Bolton Czechia, která produkty Rio Mare dodává na český trh, komentuje novinku následovně: „Klasické plechové konzervy se za poslední desetiletí prakticky nezměnily, přitom nárokům současných spotřebitelů odpovídají stále méně. Nové balení má v porovnání s tradičními plechovkami nižší hmotnost. Další jeho výhodou je ISY-PIL, který zajiš‘tuje velice rychlé, jednoduché a bezpečné otvírání.“

 

Milujete tuňákové saláty s kukuřicí, fazolemi, či tuňákový salát s rýží? Pak si opravdu přijdete na své! Zapomeňte na stres, na stále se opakující otázku, co ke svačině?... co k večeři?

Vyzkoušejte nové tuňákové saláty Insalatissime Rio Mare a věřte, že najdete tu ideální volbu pro letní kuchyni!

Reklama