Těšíte se na dovolenou, jak si ji užijete? Na teplé moře, slunce, večeře v dobré restauraci... na pohodu volných dní? Aby vaše dovolená byla taková, jako si představujete, určitě nezapomínáte na cestovní lékárničku, kde najdete přípravky první pomoci při zdravotních problémech, které vás mohou potkat.

Canesten

Jistě si balíte náplasti na odřeniny, krémy na opalování a balzámy na možné spáleniny, tabletky na bolení hlavy, pro zažívací potíže, desinfekci, mastičky na štípance. Také určitě nezapomínáte na oční kapky a léky na teplotu. To, co každá z nás řeší nejčastěji na dovolené, je ale hrozba vaginální mykózy. Mykóza může vzniknout velmi rychle, za několik hodin se dostaví známé příznaky ve formě pálení, řezání a nepříjemného výtoku. Jste v nepohodě, stále tyto problémy cítíte a máte z toho rozladěnou náladu. Co tedy s tím?

Spolehněte se na vyzkoušené a prověřené přípravky, které vám velmi rychle pomohou od potíží. Musíte však ednat rychle, čím dřív se s léčbou začne, tím úspěšnější a kratší bude její průběh. Proto je dobré s možným onemocněním počítat a vybavit se léčivými přípravky již před odjezdem na dovolenou, abyste nemusela v cizí zemi řešit jejich nákup. Ve vaší cestovní lékárničce tedy nesmí chybět přípravek pro rychlou a vhodnou léčbu vaginální mykózy

Náš tip: Pro léčbu vaginální mykózy doporučujeme přípravky Canesten GYN a Canesten GYN 1 den

Canesten GYN 1 den

Canesten GYN 1 den je nejvíce užívaný přípravek z řady Canesten GYN.

Canesten GYN Jeho nesporná výhoda tkví v 1rázové komfortní aplikaci. Zavádí se totiž jen 1krát, a to večer před spaním pomocí aplikátoru. Léčivá látka klotrimazol pak působí v pochvě až po dobu 4 dní, a účinně tak bojuje proti přemnoženým kvasinkám v pochvě. Navíc obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje návrat rovnováhy poševního prostředí.

Kdy použít Canesten GYN 1 den:

 • Vhodný pro pacientky preferující značně pohodlnou formu léčby.
 • Vhodný na cestách a během dovolené.
 • Vhodný k léčbě vaginální mykózy v těhotenství - bez aplikátoru (vhodná je však konzultace s lékařem).

Délka léčby Canesten GYN 1 den:

 • 1 vaginální tableta se jednorázově zavede do pochvy, a to nejlépe večer před spaním pomocí aplikátoru.
 • Léčivá látka v účinné koncentraci působí v pochvě po dobu 4 dní.

Canesten GYN Combi Pack - i pro vašeho partnera

Canesten GYN Combi Pack je ideální přípravek pro kombinovanou léčbu.

Canesten GYN Canesten GYN Combi Pack je vhodný na vaginální infekci, která se projevuje jak výtokem (vnitřní reakce na přemnožení kvasinek), tak i vnějšími subjektivními příznaky na zevních genitáliích, jako je zarudnutí či jejich podráždění. Balení Combi Pack obsahuje 1 vaginální tabletu, která se jednorázově zavede do pochvy pomocí aplikátoru (vnitřní poševní léčba), a krém na vnější aplikaci na zevní genitálie. Krém je vhodný i k přeléčení partnera ženy trpící opakovaně vaginálními infekcemi. Léčba obou partnerů (ideálně současně) je vhodná pro zamezení další ataky vaginální infekce ženy.

Kdy použít Canesten GYN Combi Pack:

 • Vhodný pro pacientky preferující jedinečně pohodlnou formu léčby.
 • Vhodný na vaginální infekce jak s vnitřními projevy (výtok), tak i vnějšími projevy (zarudnutí a pálení genitálií).
 • Vhodný k přeléčení sexuálního partnera.

Délka léčby Canesten GYN Combi Pack:

 • 1 vaginální tableta se jednorázově zavede do pochvy, a to nejlépe večer před spaním pomocí aplikátoru.
 • Léčivá látka působí v pochvě v účinné koncentraci po dobu 4 dní.
 • Krém se aplikuje 2-3krát denně po dobu 1-2 týdnů.

Více najdete na www.canesten.cz

Reklama