Pračka? Myčka na nádobí? Televizor? Nebo nedej bože, vysavač? Ne, je to mnohem prostší, ale absurdní. Největším pomocníkem současné ženy, který je pro ni nepostradatelný a nejvíc jí usnadní život, je podle většiny z dotázaných žehlička na vlasy. Podle serveru Novinky.cz to vyplynulo z průzkumu britské společnosti Comet. Narovnávač vlasů zvítězil i před mobilem, který je zas naprostou jedničkou pro muže.

Z patnácti set respondentek vybrala žehlička na vlasy, která dokáže i ty nejnepoddajnější lokýnky vyhladit a zjemnit, nejvíce dotázaných žen. Druhým nejdůležitějším vynálezem je pak pro ně mobil v závěsu s laptopem. Vysoušeč vlasů skončil čtvrtý a dálkové ovládání páté.

Muži si pro změnu nejvíce cení mobilu a následně kabelové sestavy Sky TV. Třetím nejúžasnějším vynálezem je podle nich hudební přehrávač iPod.

Je pro vás nejdůležitější, jak vypadáte, protože muži na vás nejvíc ocení váš vzhled? Hážete otázky vzhledu za hlavu, protože nejvíc důležité je to, co v ní nosíte? Co říkáte tomu, že během vaší duchaplné konverzace se zajímavým mužem, sleduje váš protějšek zaujatě úplně „tupou“ blondýnku, vydávající souvislé zvuky typu: Jů... Opravdu? Jé, to jsem nevěděla! Vy jste tak chytrý!

Reklama