1. Úsměv
Úsměv je často podceňovaná avšak o to účinnější zbraň. Vědci objevili takzvané „zrcadlové neurony“ zodpovědné za napodobování emocí, jaké čteme ve tvářích svých protějšků. Lidé, kteří se na nás usmívají, máme obecně radši a v jejich společnosti se cítíme o poznání lépe, než ve společnosti mrzoutů. Úsměv je jako pozvání k milému setkání. Na druhou stranu, kdo by se chtěl scházet s mrzoutem?
5a1eab3731c7cobrazek.png
 
Tip: Pokud je vaší zbraní úsměv, dejte mu náležitou razanci. I bezbarvý lesk dokáže vaše rty zvýraznit a přitáhnout k nim více pohledů. Pokud se do toho nebojíte jít po hlavě, vezměte si na pomoc rudou rtěnku. I když tady trochu pozor – muže mít lehce zastrašující efekt.
 
2. Tajemství
Být trochu záhadná a zahalená rouškou tajemství také není na škodu. To, že s někým jste už delší dobu, neznamená, že o sobě musíte vědět každičký detail. Čím více jste schopní jeden druhého překvapit (v dobrém smyslu slova), tím lépe. Partner, který je malinko nevypočitatelný, zůstává pro druhou stranu déle atraktivnější!
 
Tip: Čas od času svého partnera překvapte. Naplánujte nějakou společnou akci - něco, co normálně neděláte. Jen tak, bez speciálního důvodu.


3. Sex-appeal
To, co nás činí opravdu přitažlivými, není perfektní postava, bezchybný vzhled nebo dokonalá pleť bez vrásek. Je to magnetismus pramenící mimo jiné z našeho sebevědomí. Z vystupování, které jasně říká, že si sami sebe vážíme a to i přes všechny nedostatky, kterými jistojistě oplýváme. Nikdo není dokonalý, ani ty nejvíc sexy ženy světa. Co činí druhého sexy je vědomí, že ať jsme, jací jsme, jsme s tím v pohodě.
 
Tip: Naučte se obdarovávat i sebe sami. Ať partner vidí, že si dokážete života užívat. Nové spodní prádlo či boty na podpatku navíc pravděpodobně potěší vás oba.
 
4. Feromony a vůně
5a1eab521566eobrazek.pngNebylo by to skvělé umět namíchat kompozici vůně, která by způsobila okamžitý příval lásky, jako v románu Patricka Süskinda Parfém? Naštěstí to není tak jednoduché, protože feromony jsou velmi složitou substancí, stejně jedinečnou pro každého z nás jako otisky prstů. Naše nosy ale mají v procesu namlouvání důležitou roli. Vůně nás přitahují a svádí, stimulují naši představivost a probouzí nezapomenutelné vzpomínky.
 
Tip: Nová Attraction Rush byla zkomponována speciálně proto, aby posílila náš magnetismum vůči druhému pohlaví. V ženské verzi vás pohladí tóny fialky, jasmínu a čokolády, v pánské čerstvé bylinky, patčuli a skořice.
 
5. Láska
Toto je poslední příměs této kompozice... A je skutečně nezastupitelná.
 
Tip: Láska není zadarmo. Možná prvních pár týdnů, ale pak o ni - jako o všechno cenné - musíte pečovat a starat se. Jen tak s vámi zůstane na věky věků. :)

Reklama