Skončila porada a my se rozutekli za prací. Vzhledem ke svátkům a dovoleným musíme nyní stihnout hodně věcí napsat dopředu.

Jako vždy o prázdninách začíná v naší redakci chaos. Chystáme se na dovolené, píšeme do zásoby a jsme zvědaví, kolik z vás nás v průběhu prázdnin navštíví. A aby vás bylo co nejvíce, snažíme se vymýšlet ještě zajímavější témata než obvykle.

Posuďte samy, co jsme pro vás na příští týden, kdy Dana Svobodová odjíždí na svatební cestu, přichystali.

V pondělí 27. 6. máme téma: Talismany – věříte na ně? Máte nějaké, plní, co si od nich slibujete? Na vaše e-maily se těší Alexandra Stušková. A krom toho vám Dana zanechala stopu v podobě článku na téma, jaké šortky se hodí ke kterému typu postavy.

V úterý 28. 6. se vás jakub Kočí zeptá na vaše historky z milování v přírodě. Ne že by chtěl vyloženě šmírovat, ale asi má osobní zkušenost a chce se s vámi podělit…  A neříkejte, že žádné nemáte… A pro maminky maturantů přineseme rady, co dělat, pokud jejich potomek u maturity napoprvé neuspěl.

Ve středu 29. 6. budu editovat téma vaše vnitřní limity. Zaujal mne článek Dany Svobodové o tom, kam jste schopné jít bez partnera. A dám vám možnost sebereflexe. Co vás svazuje? Kdo vám vnutil různé zábrany? Jste za vnitřní limity a omezení ráda?  A krom toho Saša přinese příběh vztahu, kde muž stále a neodbytně běhá za svou partnerkou jako ocásek.

Ve čtvrtek 30. 6. se bude Saša zajímat o to, co vám dal, nebo vzal počítač. Ona sama zná lidi, kterým počítač víc vzal, než dal. A vám? A kromě toho Jakub přinese návod na to, jak se zachovat, když se s vámi rozejde přítel těsně před odjezdem na dovolenou. Já bych nevěděl, Kuba říká, že on ano.

A v pátek 1. 7. si Jakub připravil nějaké tipy na to, co by vám doma nemělo chybět, a zeptá se vás, co byste ostatním doporučily vy. Je něco, co považujete za super a všem to doporučíte? Krom toho se budete moct podívat, jaké čelenky se budou letos v létě nosit.

Chystáme tohoto vás daleko víc, ale pokud máte nějaké speciální přání, nebo tip, pokud vás něco trápí, napište nám to, pokusíme se vám buď pomoct sami, nebo prostřednictvím čtenářek a odborníků.

Chceme, aby žena-in byla vaše kamarádka.

redakce@zena-in.cz

Reklama