V unikátním projektu ČSOB „Hledá se obchod“ mohou lidé hlasovat o tom, jaké obchody a služby jim v okolí bydliště chybí. Podněty budou sloužit firmám a živnostníkům jako indicie, zda by měli v daném místě naději na úspěch. A co nám nejvíce chybí? Vedou podniky a obchody s gastronomií.

„Nejčastěji na webových stránkách www.hledaseobchod.cz evidujeme právě přání a podněty na otevření restaurací, kaváren či obchodů s jídlem – např. pekařství nebo řeznictví;  lidé si ve svém okolí často přejí také smíšené zboží. Zajímavé ku příkladu je, že lidé chtějí rybárnu stejně často jako řeznictví,“ komentuje za projekt jeho mluvčí Martina Slavíková. Zatím v projektu hlasovalo více než 27 tisíc lidí.

Z kategorie služeb a řemesel nejčastěji chybí čistírna, u volnočasových aktivit je to zase bazén. Taky jste měli pocit, že lékáren je spousta? Nenechte se mýlit, zrovna lékárna je nejžádanější obchod z kategorie zdraví. Hlasovat je možno v osmi kategoriích a do mapy můžete zadat  třeba i školu nebo školku, kterou byste měli rádi ve svém okolí.

chleba

O projektu

Díky projektu Hledá se obchod mohou lidé na webu www.hledaseobchod.cz zadávat své tipy na obchody v konkrétních ulicích českých měst. Vyjádří tím, jaké obchody a služby jim v jejich okolí chybí.

Pokud chcete podnikat, můžete od ČSOB získat unikátní data, jejichž součástí jsou i přání a potřeby lidí získané v rámci projektu Hledá se obchod a na jejichž základě můžete mnohem lépe svůj podnikatelský záměr vyhodnotit. Stačí se zaregistrovat na www.hledaseobchod.cz. ČSOB připravila spolu s partnery pro podnikatele i speciální zvýhodněné nabídky, které jim pomohou s rozjezdem jejich podnikání.

Reklama