Tak konec identifikační soutěže, milé ženy-in :)

Koukám, že jste se na tenhle úkol vrhly opravdu s vervou - soutěžilo Vás skoro sedmdesát. Koho zajímají všechny odpovědi, nechť si je přečte pod článkem, tady uvádím ty nejlepší, ze kterých už jsem vybírala losem, protože mi prostě přišly šechny skvělé: 

átéčko: krtek
rajec: úřední šiml
Bóbika: špejlík natvrdlý
Kadla: (tohle naneštěstí není soutěžní odpověď, jinak by bezkonkurenčně zvítězila): Je to Radim Prchoň!!!! No uznejte, ještě nikdy jsme ho žádná neviděla a taky PRCHÁ - pod skříň!!!!
Z_U_Z_U: Zajímavé zvířátko... skoro černé, rozjíždějící se nohy... tipuju, že je to Richard!!!  Z debat o dildech a tajném onanování už dělá roznožku a přišel o ocásek. Jat depresí z této skutečnosti pracoval, až zčernal
Top24: Trojský kůň
Silveig: Je to sestra paní šéfradaktorky. Přišla na kávu a vy z ní uděláte příšeru
slonbidlo: toto je kaštanovce kancelářská, nenapadá sice počítače, ale napadá pracovníky kanceláří a přenáší na ně nemoc s názvem Kaštanoitida. Tato nemoc se pak u pracovníků kanceláří projevuje zvýšenou dětinskostí, obrovským nárůstem fantazie a neskutečně velkým polevením v běžné práci. Tyto lidi pak můžete vidět na ulicích, jak sbírají kaštany a tvoří další kaštanovce kancelářské, tím se vlastně tento druh rozmnožuje.
Vladislava1: breberka

 

 

 

 

 

Vítězkou a šťastnou majitelkou laku na nehty barvy krajně záhadné (já teda myslím, že je to žlutá, ale to by bylo na další tipovací soutěž :)) se stává slonbidlo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů s novou barvou nehtů :).

 

Reklama