Měsíc říjen již je sice v plném proudu, leč i přes to se pojďme podívat, co nám na tento čas nabízí hvězdy. Tentokrát jako již po několikáté s Vítkem Kuntošem. 

kuntosPrvní polovina měsíce října přináší dynamické konstelace. Budeme schopní jednat galantně a diplomaticky, nicméně tato schopnost bude podrobena zkouškám. Nenechme se vychýlit z rovnováhy náhlými obraty situací, nečekanými změnami plánů i lidskými provokacemi. Důležitá pro nás bude zejména svoboda, a tak budeme citlivě reagovat na jakékoliv pokusy o její narušení či omezení. 

Polovina měsíce bude ideální pro otázky vztahů a lásky. Budeme snáze navazovat nové kontakty. V této době je vhodné naplánovat romantická setkání. Taktéž je ideální čas pro kulturní události.

V závěru měsíce přechází Slunce do znamení Štíra a do popředí se tak postupně dostanou našeho emoce. Budeme schopní zahloubat se do svého nitra. Budeme snáze pracovat s naší intuicí, a tak tuto dobu využijme k meditacím a poznávání duchovních sfér. Martův přesun do znamení Kozoroha nám umožní neztrácet pevnou půdu pod nohama a zpevní naši vůli.

Říjen bude úspěšný měsíc pro znamení: Střelec, Štír, Ryby 

Náročný měsíc pro: Beran, Váhy 

Úplněk nastává: 8. 10. 2014 ve 12:50 ve znamení Berana 

Novoluní nastává: 24. 10. 2014 v 13:32 ve znamení Štíra 

Váš astrolog Vít Kuntoš
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama