Pravidelná péče o pokožku vhodnými přípravky směřuje k hedvábně jemnému vzhledu, který je příjemný na pohled i dotek.

Tělová mléka Dove se díky svému originálnímu složení velmi lehce roztírají a rychle se vstřebávají do pokožky. Díky rychlému vstřebávání pak na pokožce nezůstává nepříjemný mastný povrch.
Dove tělová mléka obsahují lipidy, které se důkladně starají o pokožku a hydratují ji účinnými hydratačními látkami.
Kromě tělového mléka si můžete dopřát hedvábnou péči v podobě Dove krému pro celé tělo, který vytváří na těle jedinečný hedvábný pocit.

Novinkou letošního léta je Dove NutriCare Body Milk
Dove NutriCare Body Milk kromě tradiční hydratace nabízí svým složením i další výhody. Obsahuje navíc vitamin E a olej z jadérek meruňky. Pokožku bohatě vyživuje, a ta je potom hebká a jemná.

Vitamin E (tokoferol)
Říká se mu také vitamin mládí, protože potlačuje procesy stárnutí pokožky.
Má dobré hydratační schopnosti, posiluje lipidové membrány, vyživuje pokožku a vyhlazuje jizvy. Slouží jako antioxidant, podporuje přirozenou obnovu pokožky, tlumí podráždění a mírní alergické projevy na slunce.

Olej z jadérek meruňky
Olej z jadérek meruňky je známý hlavně pro svou schopnost proniknout do pokožky bez zanechání pocitu mastnoty na jejím povrchu. Je skutečně jemný a bohatý na vitamin A i minerály. Hydratuje, vyživuje naši kůži a má v kosmetice všestranné využití. Je populární i jako masážní nebo aromaterapeutický olej.

Více o výrobcích Dove si přečtěte na  www.dovekosmetika.cz