Jaké kvality do našeho života z hlediska hvězd přináší červen, jsme se rozhodli probádat s astrologem Vítem Kuntošem. Vít Kuntoš se astrologii věnuje od roku 1999. Je absolventem různých astrologických škol a seminářů, pravidelně spolupracuje s mnoha médii a je také členem mezinárodní astrologické společnosti ISAR, pořádá kurzy, přednášky a s kolegou Pavlem Hanzalem vede astrologickou školu.

vitekVítku, jak vidíte z nebeského hlediska měsíc červen? 
Dejme si pozor na naše slova. Ať již se bude jednat o ta vyřčená nahlas, či napsaná, mohou být zneužita k nátlakům a manipulaci. Červen přináší se sluncem v blížencích mnoho svěžích nápadů a dostatek příležitostí k setkání s přáteli. Starosti a povinnosti půjdou tentokrát stranou a místo nich si budou mnozí více užívat radosti ze života.

A jak ve vztazích a rodině?
Důležité debaty se mohou proměnit v konflikt, pokud budeme na naše partnery tlačit. Respektujme vždy jejich svobodný pohled na svět a odmění nás příjemnými dny. Vyplatí se nic neřešit a užívat si plnými doušky jeden druhého. 

A v práci? 
Koncentrace na pracovní záležitosti strmě klesne. Při řešení důležitých úkolů odstraňte z dosahu vše, co by vás mohlo rozptylovat. Zákeřné mohou být sociální sítě, a tak je raději nechte vypnuté. Je třeba jasně oddělit čas na práci a na zábavu.

Co byste nám v měsíci červnu doporučil?
Najděte si čas i na toho, koho jste dlouho neviděli.

Více na astrologickém portále - astroweb. 

Čtěte také:

 

Reklama