My jsme v rámci naší spolupráce s PENNY vyzkoušeli nejen takový nákup potravin a produktů pro dětskou párty, ale také jsme jí rovnou zrealizovali, abychom si vyzkoušeli, co dětem chutná. Zaměřili jsme se na značky, které najdete exkluzivně jen v PENNY, mají dobrou cenu a jsou kvalitní.

64f5a7cca2508obrazek.png
blobid0.png
Foto: Michal Protivanský

Naše shrnutí: Menu, aby chutnalo dětem je třeba poskládat tak, aby bylo lehké, nebyly to velké porce a aby osahovalo nejen velmi jemně kořeněné maso, ale také nějaké sladkosti.

Pokud budete kupovat klobásky nebo párečky, zaměřte se na ty bílé, děti jim dávají přednost před klasickými masově červenými.  Stejně tak výběr masa – je dobré pro děti připravit kuřecí, ideálně kuřecí prsa, jemně dochucené. Koupili jsme marinovaná kuřecí prsa v lahodné marinádě od značky Na Gril, po grilování jsme je nakrájeli na menší kousky, což bylo pro děti přijatelné – daly si jen tolik, kolik chtěly zrovna sníst.

64f5a77be35cdobrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Velmi vhodné dochucovadlo pro masa či bílé klobásky je pro děti velmi oblíbený jemný sladký kečup. Na naší párty ochutnaly jemný rajčatový kečup od značky Gustito, a moc si ho oblíbily. Byly schopné si ho dát na všechno. Ale to ví každý rodič, jak je důležité mít doma sladký a kvalitní  kečup.

64f5a1dae2415obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Kromě masitých dobrot jsme malým i velkým strávníkům podávali z grilu také grilované sýry. Malé Jánošíkovy uzené oštěpky Na Gril jsou super, protože jsou v malých porcích, což mají děti rády. Na naší párty se snědly úplně všechny, děti se o ně podělily a moc jim chutnaly. Ty větší oštěpky jsou spíš pro dospělé.
Pokud chcete dětem grilovat něco sladkého, využijte našeho tipy. Grilovali jsme banány s medem, které chutnaly opravdu lahodně. Je to jednoduché, jen rozpůlíte banán a potřete ho medem a na grilu počkáte, až lehce zhnědne a změkne.

64f5a21286ba0blobid0.png
Foto: Michal Protivanský

Děti si na naší párty mohly dát zmrzlinu, ať už v kornoutku nebo na dřívku ve formě nanuku od značky Rios. I když se děti tvářily, že už mají jídla dost, s povelem „pojďte na zmrzlinu!“ se všechny zvedly a běžely si vybrat. Výhodou balení zmrzlin Rios, které jsme jim nabídli, je, že se jedná o rodinné balení, kde je produktů více. Nestane se vám tedy, že by studené dobrůtky došly. Právě proto se hodí i pro dětskou párty.

64f5a21655303obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Musíme připomenout také další sladkosti jako jsou různé bonbony. Vybírali jsme ty od značky Enjoy. Karamelky, žížalky a další čokoládové nebo želé bonbony si děti oblíbily natolik, že si je pak vzaly ještě domů.

64f5a262d08b9blobid0.png
Foto: Michal Protivanský

Akce spojená s grilováním pro dospělé a děti se velmi vydařila. Budeme rádi, když se vám naše vyzkoušené tipy budou hodit.

64f5a81424463obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Naše články:

Reklama