Prosincová Betynka je plná tipů na dárečky pro malé i velké. Aby ne, vždyť Vánoce už jsou za dveřmi! I proto jsme pro vás vybírali správný stromeček a řešili, zda je či není Ježíšek.

 

Cvičitelka Hanka Kynychová už měla sbalenou tašku do porodnice a včas, protože se její holčičky na svět přihlásily trochu dřív, než měly. Sofie a Alexandra se narodily 27. listopadu!  Moc blahopřejeme, držíme palce a věříme, že je brzy uvidíme na fotkách v Betynce.

 

V porodnici U Apolináře jsme zjišťovali, jak se rodí o svátcích, to bude určitě zajímat nejen maminky, které mají v tomto období termín, stejně tak, jak se označují novorozenci, aby se už nikdy neopakovala záměna dětí! Zima je obdobím sněhu a zimních radovánek – vypravíme se společně poprvé na lyže. Zimní sporty mohou přinést i zranění, k nim se vyjadřuje odborník ortoped.

 

Víte, jak předejít nachlazení? Dopovat se céčkem, tedy vitaminem C. Nabízíme vám top 10 zdrojů tohoto skvělého vitaminu. V rozhovoru jsme si povídali s Miss 2005 Lucií Královou, dnes maminkou ročního syna Roberta, na dětství zavzpomínala herečka Anna Šišková. Maminkám starších dětí  poradíme, kdy pořídit potomkovi kreditku.

 

Stálé rubriky, spoustu nových informací a zajímavostí, recepty, módu pro děti I těhulky, soutěže, křížovku a další zábavu najdete na stránkách prosincové Betynky!

 

Více najdete na www.betynkai.cz