Už od první třídy jsou pro děti vhodné školní batohy. Vyberte svému školákovi takový, který splňuje nejpřísnější kritéria, i ta dětská!

 

Zbytečné jsou obavy, že by batoh mohl školákovi ničit záda. Má-li pevnou a anatomicky tvarovanou zadní stranu, správné držení těla naopak batoh podporuje. Použití vhodných materiálů činí batohy velmi odolnými. Dětem se batohy dobře nosí a používají díky nejrůznějším vychytávkám, a mají-li originální design, moc se jim líbí.

 

Vybírejte ověřené

 

Ověřenou volbou je značka Topgal. Přestože v nabídce je i další zboží, firma Topgal se na výrobu školních batohů specializuje již 13 let. O jejich kvalitě nejvýmluvněji hovoří zkušenost zákazníků: Za poslední 3 roky v České republice reklamovali pouze 0,5 % prodaných výrobků. Ročně přitom lidé koupí přes 100 000 batohů. Kvalitu školních batohů Topgal oceňují i experti, jeden z modelů zvítězil v nezávislých zkouškách časopisu Test.

 

 

Experti na bezpečnost

 

Hodně myslí při výrobě školních batohů v Topgalu na bezpečnost dětí na silnicích. I proto je firma partnerem organizace Besip. Všechny batohy mají velmi výrazné reflexní prvky, díky nim jsou děti na ulici víc vidět i za tmy nebo při horším počasí. Batohy mají reflexní lemování, popruhy i velké odrazové plochy. Už tak výrazné prvky pasivní bezpečnosti ještě doplňují blikačky a fluorescenční pláštěnky.

 

Dětem na vzhledu záleží

 

Při každodenním používání školáci ocení pečlivě propracovanou koncepci batohů. Několik oddělených komor umožní udržovat snadno v batohu pořádek, klipem děti připevní láhev s pitím, klíče neztratí díky karabině. K batohům Topgal prodává i sladěné penály nebo sáčky na přezůvky.

 

Bezpečné a praktické batohy ale mohou být i pěkné. Právě školní batohy Topgal se vyznačují neotřelým a atraktivním designem. Skutečným hitem mezi dětmi jsou batohy s vyměnitelnými prvky. Děti si totiž pomocí několika obrázků mohou batohy přizpůsobovat. Mění je velmi jednoduše a podle nálady. Pro každou věkovou skupinu navíc Topgal nabízí zvláštní kolekce výrobků, které se liší jak vzhledem, tak i některými doplňky.

 

 

Pohodlí při nákupu

 

Než si budou děti užívat krásný nový batoh, rodiče ocení vynikající servis pro zákazníky Topgalu. Výrobky jsou snadno dostupné, a to nejen u mnoha partnerů v kamenných obchodech, ale také prostřednictvím e-shopu. Vše je zde skladem a podle zkušeností zákazníků jsou dodávky velmi rychlé. Prodejce garantuje expedici do dvou dnů, nabízí také zajímavé slevy, výhody a dárky k nákupu.

Reklama