Také jste si dala jako novoroční předsevzetí, že se sebou něco uděláte? Pokud svůj závazek stále ctíte, chodíte pravidelně cvičit, ale neřešíte, co máte na sobě, tak zbystřete. Protože i do posilovny byste měla mít svou garderobu, a my vám právě nyní ukážeme, jaké kousky by vám rozhodně neměly chybět.

Jsme plus mínus v polovině měsíce ledna, lidé většinou ještě dodržují svůj novoroční závazek, že svou postavu vylepší, a tak jsou posilovny plné k prasknutí. Můžete tam mimo jiné vidět různé „sportovní“ modely od těch, které do posilovny patří, až po ty, co by raději měly být ponechány na domácí nošení, nebo by rovnou měly putovat do popelnice. Abyste si neudělala ostudu a mohla jste na váš sportovní outfit sbalit třeba i nějakého toho fešáka, připravili jsme si pro vás souhrn věcí, které by se vám mohly hodit, až příště vyrazíte do fitka.

Sportovní podprsenka

Základem všeho je podprsenka. Nikdy si neberte podprsenku, kterou používáte na běžné nošení. Pořiďte si speciální podprsenku, která vaše vnady udrží tam, kde mají být, a navíc skvěle absorbuje pot. V obchodech můžete narazit na širokou škálu těchto podprsenek. Stačí si jen vybrat, jestli vám lépe bude sedět ta vyztužená, či naopak zvolíte vysoce sportovní model se zkříženými ramínky. Můžete vyrazit pouze v ní, ale jestli jste stydlivější, určitě přes ni můžete obléci tílko či tričko a odhalování nechat až na dobu, kdy vaše bříško budou zdobit buchtičky. Teď nemyslíme ty uvnitř. :-)

sd
Lindex, 699 Kč

Šortky, tepláky, legíny,…

Další součástí správného sportovního outfitu je spodní díl. Sice si většina žen řekne, že jim postačí ty tepláky, co nosí na doma, ale to je omyl. Sice asi svůj účel splní, ale tepláky s vytahanými koleny nikoho moc neohromí, navíc dostatečně neabsorbují pot a někdy jejich volný střih může překážet. Ideálním řešením jsou dlouhé legíny nebo ty s ¾ nohavicí. Pro ty z vás, co se nestydí a rády se chlubí svýma dlouhýma nohama, je tu i varianta šortek. Ty mají snad jedinou nevýhodu, když budete vykonávat určitě cviky a budete dávat nohy více od sebe, můžete nejednomu oku poodkrýt výhled na vaši svatyni, tak na to myslete a vezměte si pod ně i sportovní dámské kalhotky.

sd
New Yorker, 549 Kč

d
Lindex, 599 Kč

Obutí

Zde je další kámen úrazu. Mnoho z těch, co chodí do posilovny, si neuvědomují, že právě správná obuv je základem, proto je dobré na ní nešetřit a poradit se s prodavačem, které z vámi vybraných tenisek budou pro vás ideální. Pokud výběr sportovní obuvi podceníte, mohlo by se vám to krutě vymstít. Navíc v dnešní době se i tenisky dají pořídit za skvělé ceny a v úžasných provedeních, které jsou šik.

sd
www.adidas.cz, 1499 Kč

sd
www.adidas.cz, 2299 Kč

Ostatní

Na závěr nesmíme opomenout prostornou tašku do fitka, batůžky si nechte na výlety po horách. Podkolenky, které ocení ty z vás, jež si vyberou jako svůj sportovní úbor šortky, mimochodem skvěle opticky protáhnou vaše nožky. Potítka poslouží jako náhražka ručníku, díky nim jednoduše setřete pot z čela při třetí sérii sklapovaček. Speciální vak, do kterého můžete uložit tenisky či propocené tričko po náročné hodince na lekci zvané břišní pekáč. Sportovní pouzdro na mobil, které i s telefonem připnete na paži a nemusíte přemýšlet, kam s ním, případně se o něj strachovat, když ho necháte zamčený ve skříňce.

sd
www.urbanlux.cz, 1956 Kč

sd
Belkin, www.alza.cz, 399 Kč

Čtěte také:

Reklama