Chladna z rána už nám předpověděla pranostika koncem července na svátek sv. Anny. A je tady. Ráno kolem deseti stupňů a odpoledne přes dvacet. Také stojíte před skříní a přemýšlíte, co si obléknout?

Možná namítnete, že nejdůležitější jsou boty. Na sandály to po ránu už opravdu není, ale co si budeme nalhávat, ani na krátké rukávy. Některá z nás to řeší sakem, jiná svetrem, sportovněji naladěné ženy sáhnou po bundě.

Džísky už jsme probíraly zde, dnes zkusíme bundy s náplety, inspirované vojenskou výstrojí. Ty na obrázcích ale nemají s vojnou nic společného. Bomber může být klidně vyšívaný, květovaný nebo vesele barevný.

Komu nejvíc sluší?

Protože bunda do nápletů působí kulatějším dojmem, bude vyhovovat štíhlým dívkám, kterým nebude vadit, že jim přidá pár centimetrů na objemu. Ale samozřejmě že záleží hlavně na osobních pocitech a sebevědomí nositelky.

K čemu se dá nosit?

Ačkoliv se to nezdá, hodí se skoro ke všemu, ale přece jenom nejvíc k úzkým džínám. I když skvěle vypadá i k něžné kolové sukýnce jako příjemný kontrast feminního a maskulinního prvku.

Foto: Facebook Top Shop

Reklama