Grilování miluje většina z nás. Není to jen o tom si pochutnat na grilovaných pokrmech, ale také se sejít s přáteli, s rodinou a užít si to.
5ef9f86c40b17obrazek.png
Náš průzkum se zaměřil na grilovací nabídku Albert, kterou jsme úspěšně testovali i v minulých letech. Čím nás Albert letos překvapil? Je toho více, rádi vás seznámíme s našimi tipy, které jsme nejen nakoupili, ale také pak v redakci testovali. Vyrazit do Alberta na nákup chutné grilovačky je podle nás sázka na jistotu! Náš nákupní košík se zaplnil již připravenými výrobky, které je snadné grilovat – stačí jen vybalit a položit na rozpálený gril.
5efa006f540a5obrazek.png

Své si najdou i ti, co nejedí maso, milují sýry nebo jen zeleninu. Výtečné jsou houby se širokým kloboukem, žampiony portobelo. A pokud dáváte přednost masu, nabídka sortimentu pro grilování je v Albertu velmi široká, takže určitě potěší vaše chutě, ať už si vyberete namleté burgery, namarinované maso, připravené špízy nebo hotové klobásky.

Nás zaujaly tyto produkty:
5ef9f9491daeeobrazek.png

Angus burger, namarinované vepřové a kuřecí steaky a také vege varianta s portobello žampionem. Nemohli jsme zapomenout na pečivo z  vlastní pekárny Albert -  skvělé vlastní chleby a burger housky. Také můžete vyzkoušet Albert Grilovací tyčinky, Albert Bavorská bílá klobásu, Nature’s Promise Veggie Bio Vital burger s červenými fazolemi, Albert Bratwurst, Albert Treska tmavá – filet, Albert Burger s rozmarýnem, zálivky, olivové oleje, sýr Panýr a další. V Albertu seženete pro grilování vše, co potřebujete. I dřevěné uhlí.
5efa00e277696obrazek.png

Dalším tipem, který jsme nakoupili je káva Perla, na kterou jsme moc zvědaví, protože v redakci pijeme kávu úplně všichni. Ve ve variantě zrnkové kávy a pak v kapslích, které se hodí do kávovarů Nespresso a Dolce Gusto.
5ef9f965999e8obrazek.png
Celou nabídku produktů pro grilování v Albertu najdete na Albert.cz/gril

5efa003e2335bobrazek.png

Hitem pro letošní grilování je rozhodně krásně šťavnatý Angus burger

Je považován za krále burgerů. 97% obsah masa z plemene skotu Angus má ideální poměr tuku a tím zajišťuje jeho šťavnatost a výjimečnou chuť. K tomu jsou skvělé hamburgerové bulky přímo z pece.  Navíc pro české burgerové fajnšmekry postrádá nasládlou chuť americké bulky.
5ef9fffdd36c4obrazek.png

Dalším tipem je portobello, skvělá houba

Málo známá houba s nízkým obsahem kalorií. Skvělá pro plnění a dobrá alternativa k masovému grilování pro vegetariány. Má plnou chuť, lze jí i nahradit maso do burgeru.
My máme v plánu je podle receptu grilovat se skvělou sýrovou nádivkou
5efa00d636225obrazek.png
Jak se nám grilování povedlo? To si přečtete v dalším článku
5efa01521718eobrazek.pngNaše inspirace na Albert.cz/gril
5ef9f9b47c4b8obrazek.png

Reklama