Milý Richarde nelido, hudební i nehudební ženy-in,

já a hudba? Jedna samostatná kapitola mého života. V pubertě jsem hrozně ráda poslouchala Michaela Jacksona (dneska se za to skoro stydím) a taky jsem měla moc ráda jeho sestru Janet. Ale to už je pryč. Taky jsem si prošla houslovým obdobím a dneska nechápu, jak se mi to mohlo stát :o)) Na české scéně u mě bodovala křehká Ivetka Bartošová a Janeček Ledecký... hm, to byla doba. Hrozně těžce jsem tehdy nesla, když se nechal ostříhat :o))
Od housu jsem zvolna přešla na folk a na muzikály. Na těch ulítávám (ale jen na některých - Drákula, Johanka z Arku, Romeo a Julie, Krysař). Z těch zahraničních muzikálů mám moc ráda Kočky - konkrétně píseň Memories - tuším to zpívá Barbara Straisand. Z folku miluju Asonanci, Klíče, Nohavicu, mám ráda Čechomory.

Co vřele doporučuju? Kapelu Gothard a jejich balkán.

Co nemusím? Lenku Dusilovou, Pavla Bobka, Evu a Vaška a pod.

Mám toho ráda hrozně moc a nešlo by ani všechno vyjmenovat, protože si sama ani na všechno honem nevzpomenu.

Hudebka na škole mě k smrti nudila, protože teorie mě nebaví, noty jsem se nikdy nenaučila, a přesto jsem, jak říkám, jako Lucka Bílá, kterou mám mimochodem taky moc ráda. Všechno odposlouchám a podle toho zpívám. Zpívám ráda, často a podle ohlasu okolí i dobře. Zpívám si každou volnou chvíli doma - u vaření, u úklidu, zpívám si u pc, když si k tomu něco pustím. Zkrátka se prozpívávám životem.

A jestli se chcete někdy dobře pobavit, tak si pusťte kapelu Trolech (ani nevím, jak se to píše). Manžel to přinesl od kamaráda a je to nářez.

Jadwiga


Tedy, dát jednu z nejlepších zpěvaček u nás do trojice s Evou a Vaškem… To je odvaha.:) Gothardi? No dobrá, to není zlé, já si včera pouštěl pro změnu Haggard. To je metal s klasickým komorním orchestrem. Moc hezké.:) A je mi líto, bodů bude jen 30, přišlo mi to ve 14:09!:)

Reklama