Nedávno jsme vám představily kosmetické novinky měsíce ledna a již je čas na ty únorové. Kromě toho nejnovějšího, co právě nyní můžete nalézt, vám doporučím i tři své oblíbené produkty. Ač některé nejsou  z aktuálních kolekcí, mě baví. Doufám, že budou i vás.

Mono stíny, Sephora

SephoraMám ráda matující laky na nehty, rtěnky a nyní i stíny. Vyzkoušela jsem tyto nude barvičky od Sephory a  jsou skvělé. Vydrží opravdu dlouho na svém místě. Nemusíte se bát, že by se vám „nahrnuly“ do ohybu na víčku. Já osobně dávám přednost spíše přirozeným odstínům. Přesně jako jsou na fotce. Na výběr je ovšem nespočet barev.

Hydrofilní odličovací olej, Saloos

sdTak tento produkt je pro mě novinkou. A to velmi příjemnou, musím podotknout. Nadchl mě hned z několika důvodů. Obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dovede je v maximální míře předat pokožce. Důkladně ji vyčistí. Je velmi šetrný. To i pro problematickou pleť.  Po použití hydrofilního odličovače mám pocit perfektní péče a hydratace pleti. Což já rozhodně vyžaduji.

Pěna do koupele, Avon

hTak tohle je velká „mňamka“. Pokud jste jako já, milujete vše voňavé, budete tuto pěnu zbožňovat. Sladké tóny orchideje v kombinaci s malinami si vás podmaní. Stačí maličké množství pod proud vody a báječná relaxační koupel je hotová. Pro mě únorová jednička.

 

 

 

 

A jaké tedy jsou ty nejaktuálnější novinky? Na to se můžete podívat ve fotogalerii.

Jaký produkt v poslední době nadchl vás? Pochlubte se nám.

Čtěte také:

Reklama