přečtěte si pro změnu názor muže. Náš čtenář s nickem hopsmops. Říká se, že žena vždycky ovlivňuje šatník svého partnera. Je to tak i u vás? I to by bylo jistě zajímavé téma

Tak k tomuto tématu budu asi stručný. Nejsem žádný velký parádník a vybírání, zkoušeni a kupování jakéhokoliv oblečení, je pro mne utrpení. Odjakživa nedám dopustit na rifle,které nosím od 17, maximálně si dám v práci montérky a na léto mám dvoje kraťasy, červeno-černé a tmavěmodré. Trika nosím taky černá nebo tmavěmodrá, jen jeden nátělník mám světležlutý a druhý světlemodrý, což jsou na léto vhodné barvy. Obuv většinou černá, jen tenisky mám šedé.

Jen svetr mám jakýsi barevný- hnědo-oranžovo-zelený  a zimní bundu černo-červeno-šedou. Moc na to nejsem a co mi žena koupí, to mam ve skříni, kromě bot, ty si musím vyzkoušet. Taky se kvůli tomu hrozně dohadujeme, protože ona velmi ráda nakupuje, hlavně oblečení a dost se v tom vyžívá, a musím říct, že má dobrý vkus.

Barvy ráda kombinuje a nebojí se ani těch výrazných. Jen na to prostě nejsem. Ona si to vynahradí za nás za oba a výhoda je v tom, že spíše utrácí jen za sebe,za mě ušetrí.


Jan......hopsmops

Milý hopsmops, to je zvláštní, že se vaše žena nesnaží svou zálibu v barvách prosadit i u vás. Mužům barvy také sluší

Text nebyl redakčně upaven

Reklama