Takhle optimisticky začíná poslední příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem eli-emanuela. Přečtěte si o tom, jak si užívá krásy svých nohou a samozřejmě kraťasů.

Nemám je ani do X, ani do O, křečové žíly taky žádné, a podle nejedné reakce v okolí jsou pěkné. A jsem ještě celkem mladá, takže proč si kraťasy nedovolit?

 Nosím je ráda a často. V parném létě není nic ideálnějšího než právě toto. Na rozdíl od sukně můžu v kraťasích s dětmi na hřiště a nemusím se bát, že bude vidět víc, než by mi bylo milé.

 Vybírám si poměrně krátké, ale ne zase příliš, abych okolí neukazovala, co má zůstat skryto. Ideálně obyčejné jednobarevné, ale jasné, veselé barvičky, aby na světě bylo hezčeji. A aby to případně odvedlo pozornost od těch částí mého těla, kde to příroda krapet odflákla. :)

 Kraťasy mám ráda, je to praktický kousek oblečení, a když do toho člověk má postavu, proč ne. Chci si jich užít, dokud to jde, přeci jen nevím, kdy se objeví křečové žíly či jiný důvod, kvůli kterému bude lepší kraťasy opustit.

 Pěkné léto, ať už v kraťasích, nebo v sukni. ;)

S přáním pěkného dne

 eli.emanuela

Milá eli-emanuelo, škoda, že jste nám neposlala fotku. Podle vašeho příspěvku soudím, že se máte čím chlubit

Text nebyl redakčně upraven

 

 

Reklama