Žena-in znamenala v mém životě velký zlom.

Dostala jsem se mezi lidi. Ne že bych žila v nějakém domácím vězení, ale okruh lidí, se kterými jsem se dříve stýkala, byl velmi úzký. Redaktorky kolem mě se občas střídaly, ale vždycky tady byl fajn kolektiv, takže i to byl důvod se sem těšit.

Jakžtakž jsem se naučila s počítačem. Tahle věcička mě vždycky naplňovala posvátnou hrůzou. Vyhýbala jsem se jí obloukem, a utěšovala se tím, že ji ke své práci (kostýmní výtvarnice) nepotřebuju. Deseti prsty se už psát už asi nenaučím, ale to mi tady naštěstí nikdo nevyčítáJ

Rozšířila jsem si obzory. I když byla mým teritoriem převážně rubrika Styl, denní témata mě donutila přemýšlet a psát i o jiných věcech než jsou jen hadříky, botičky, účesy a kosmetika.

Finančně jsem se osamostatnila. Divadlo je krásná věc a já ho stále miluju. Ale v současné době se jím uživí málokdo. Už se mi nechtělo stále natahovat ruku k manželovi a žebrat o každou korunu.

Zvedlo se mi sebevědomí. To úzce souvisí. Najednou jsem se začala mít zase trochu ráda za to, že jsem překročila svůj stín a na stará kolena šla do něčeho naprosto neznámého.

Našla jsem odvahu se rozvést. V této větě je obsaženo vše předchozí. Pokud vás zajímá víc, klikněte SEM.  

 

Dnes si píšeme na téma co vám přinesla Žena-in, co vás zajímá z chodu redakce. Těšíme se na vaše připomínky i názory.

redakce@zena-in.cz

Reklama