O manželovi a tatínkovi se rozhodla napsat také čtenářka Musilovahana. Zatím co její otec byl elegán, však byl také pánský krejčí, tak muž na eleganci moc nedbá, přes to mají něco společného...

Jaký společný rys našla na svém otci a na svém muži čtenářka Musilovahana? Dočtete se to o pár řádků níže...
Dobrý den.


Mám dnes dovolenou, venku hnusně, tak jsem se dala do úklidu. Po celou dobu mi nešlo z hlavy téma na dnešní den.
Co má společného pánský krejčí - tatínek a zedník - manžel. Profese to určitě není, záliby také ne. Tatínek byl perfekcionista, vždy pečlivě upraven, boty naleštěné, oblečení na míru ( vždyť si ho sám ušil ). Až do konce života dbal na svůj vzhled i na dobré chování. Bohužel už 11 let není mezi námi, ale stále mi chybí.
Manžel je v profesi také odborník (vždyť postavil dceři krásný dům a teď pomáhá se stavbou synovy). O naše bydlení se stará také vzorně. Se svým vzhledem si moc starostí nikdy nedělal. Ze začátku manželství by klidně šel na návštěvu v teplácích. Za 33 let jsem ho trochu vycepovala, ale občas ho ještě pošlu, aby se převlékl.
Tak v čem si jsou podobní? A víte, že jsem na to během úklidu přišla. V lásce k dětem a smyslu pro rodinu. Jako já se svými sourozenci jsme tatínka milovali a na maminku občas láteřili (byla to co trestala), tak moje děti nedají na mého manžela dopustit. Není také trestající tatínek, ale je vždy po ruce, když potřebují pomoct. Nikdy jim do ničeho nemluví, dokud se nezeptají. Snažím se, abych byla aspoň trochu jako tatínek a manžel. Samozřejmě, že své tři děti miluji, ale občas mi nějaké to slůvko uklouzne a když byly děti malé, tak i nějaký výchovný pohlavek dostaly.

Musilovahana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dnes dozvíte, která čtenářka získala slíbený dárek: sprchový gel AVON senses FOR MEN a balzám po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN.

avonavon

Reklama