erewrwer.jpg

Co je na přístroji unikátní?

Přístroj ageLoc Boost využívá technologii proměnného pulzního mikroproudu a vysílá tak k pokožce přerušované proměnlivé impulzy. Za její účinností stojí způsob, jakým křivka náhodně pulzuje při přepínání polarity z kladné na zápornou a zpět každé 2,4 sekundy. Tak optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť pak vypadá mladistvější, jasnější, plnější a pružnější.  V domácím prostředí tak můžete svému obličeji dopřát péči srovnatelnou s profesionálním salonem. Jen ušetříte spoustu času, protože ageLoc Boost systém stačí používat pouze dvě minuty denně.

Společnost Nu Skin je lídr na trhu přístrojů, které využívají k ošetření pokožky různé druhy proudů a například její přístroj ageLoc Galvanic byl označený jako jednička v domácí péči o pleť. Zatímco toto zařízení využívá k ošetření pokožky stejnosměrné proudy, podporující dodávání ingrediencí z kosmetických přípravků do kůže, ageLoc Boost svými proměnnými pulzními mikroproudy pomáhá pleti získat mladistvější vzhled.

614b0917443e5wwew.jpg

Sérum z plodů kaviárového citrusu

Abyste se po ošetření přístrojem dočkala slibovaných výsledků, je ideální pulzní mikroproudy kombinovat s ageLoc Boost Activating Serum. Obsahuje složky, které pleť rozjasňují, hydratační vyplňující směs, výtažek z plodů kaviárového citrusu podporující jemnou exfoliaci, tedy odstranění odumřelých buněk z povrchu kůže, a její přirozenou obnovu, díky čemuž se pokožka stane viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější. Vyplňující směs séra tvoří výtažek z plodů jabloně, čočky, plodů vodního melounu a dvě formy kyseliny hyaluronové – hyaluronát sodný a acelylovaný hyaluronát sodný. Ty pokožku hydratují, zjemňují a dodávají jí plný vzhled. Stejně jako značkou Nu Skin patentovaná směs ageLoc, která ovlivňuje časné viditelné známky stárnutí pleti a prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.

Dále ve složení séra najdete rozjasňujíc směs s výtažkem z mořského narcisu získávaného v rámci zemědělství v řízeném prostředí, kdy se rostlina pěstuje v uzavřeném prostředí, což má dvě výhody – lze sledovat její kvalitu a vývoj od semínka po sklizeň. A také se tak chrání rostliny ve volné přírodě, nikdo je pro výrobu kosmetiky nesbírá.

awrwr.jpg
 
Výsledky klinické studie

Společnost Nu Skin požádala v rámci klinické studie 32 žen ve věku od 25 do 40 let, aby ještě před jeho uvedením na trh nový ageLoc Boost system 12 týdnů zkoušely a podělily se o své zkušenosti s ostatními. A jaký byl výsledek? Ukázalo se, že pleť účastnic má o 90 % větší pružnost, o 103 % větší plnost, o 104 % větší pevnost a vypadá o 75 % jasnější než na začátku. Poddajnost a vyhlazení pleti se také zlepšily o 64 % respektive o 66 %!
 
Chcete si to ověřit na vlastní kůži? Nový ageLOC Boost systém si můžete koupit jednoduše zde.
 

Reklama