Také řešíte každoroční dilema, co koupit svému partnerovi k Vánocům? Jakým dárkem mu udělat radost? Čím ho (pokud možno příjemně) překvapit pod stromečkem?

Přiznejme si, že s dárky pro muže je vždycky trochu kříž. Obrovskou výhodu mají ženy, jejichž drahé polovičky mají vyhraněné zájmy. Ať už sportují, věnují se nějakému koníčku, kutí, čtou nebo poslouchají hudbu, výběr dárku je pro ně takřka hračkou.

Je snadné vypozorovat, co by mu udělalo radost, po čem touží. Pak už stačí koupit něco z „oboru", třeba dražšího a luxusnějšího, a spokojenost je na obou stranách je téměř zaručena.

Ale co mají dělat ženy a dívky, které tápou? Patříte mezi ně? Vyšli jsme do ulic, abychom si udělali malý průzkum a třeba vás inspirovali.
Některé odpovědi na naši otázku: Co koupíte svému partnerovi pod stromeček? byly docela překvapivé.  

 Kateřina

Olivovník. (Kateřina odpověděla bez přemýšlení, docela nás to překvapilo. Strom jako dárek pro muže je jistě neobvyklý, ale proč ne. V každém případě je to originální a Kateřinin partner jistě patří do kategorie mužů s vyhraněnými zájmy - pozn. red.)

LucieS dárkem pro přítele stále ještě váhám. Známe se krátce, takže budu muset nějaký tip vysondovat od jeho přátel. Ale dost sportuje, takže to zřejmě bude něco ze sportovního vybavení. Je to vůbec poprvé, co dárek pro partnera řeším. Všechny předešlé vztahy se totiž vánočních svátků nedočkaly.

LenkaBohužel momentálně žádného partnera, kterému bych kupovala dárek, nemám. Těm předešlým jsem vybírala vždy buď nějaký parfém, nebo pánský šperk.

JiřinaPřemýšlím o dárku pro vnoučka, i když je to vlastně snadné. Bude to určitě nějaká hračka - auto nebo náklaďák. Manželovi dávám praktické dárky, potřeby pro kutily nebo nějaké auto doplňky. A nikdy nezapomenu na knížku. 

AnnaPřítel je sportovec, takže výběr dárku je jasný. Budu ho shánět v prodejnách pro alpinisty, turisty. Zatím ještě nejsem rozhodnutá, ale patrně mu koupím nějakou kvalitní čelovku.

Co koupíte svému partnerovi vy? Jste už rozhodnutá, nebo teprve přemýšlíte? Je výběr dárků pro něj snadný? Má vyhraněné zájmy, nebo ne? Co myslíte, že dávají ženy mužům nejčastěji? Hlasujte v naší anketě!

Reklama