Co takhle Scrabble Junior! Hra, která pobaví a navíc aktivně procvičuje slovní zásobu dítěte, jeho jemnou motoriku a vyjadřovací schopnosti.

Scrabble Junior je jednou z nejprodávanějších dětských stolních her. Oboustranná deska nabízí dvě různá hrací pole. Nápověda na první straně dětem pomůže s některými písmeny a se čtením. Pomozte svým dětem objevit lásku ke slovům! Druhé pole je určeno hráčům, kteří už skládají slova sami, a je úvodem do klasické hry Scrabble.

 

Cestovní Scrabble

 

Cestovní  Scrabble je velmi hodnotná, ale přitom jednoduchá hra, která může být všude na cestách ve své šikovné kompaktní podobě. Cestovní Scrabble je možné hrát ve vlaku, v letadle, na pláži či na vrcholcích hor. Rozehranou partii lze složit a dokončit později.

 

UNO Spin

 

Zábavná rodinná hra Uno vylepšená o tahání divokých karet formou rulety! Akční zábava pro malé i velké hráče! Všichni závodí, aby jim zůstala jen jedna karta, a pak mohli zavolat Uno a zvítězit!

 

Scrabble Scramble

 

Živější varianta Scrabble. Hrací kameny jsou formou kostek, nikdo tedy neví, která kostka s jakým písmenem zrovna padne. Pro vytvoření slova je nastaven časový limit. Rychlá a zábavná hra!

 

Všechny tyto hry jsou k dostání všude kde se prodává značka Mattel.

Reklama