Jazyková bariéra je nepříjemná věc. Jak se vymstila naší čtenářce Mirce při koupi parfému, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Dobrý den. Jsem typ člověka, který bohužel po nějakém čase se přestane cítit, takže mi docela dělá problém si koupit vhodný parfém, protože když se navoním a přijdu domů, už parfém necítím, ale poslední dobou jsem si oblíbila parfémy od značky Versace, které mě nikdy nezklamaly ..

Mám taky jeden příběh. Když jsme jeli s manželem do Paříže, těšila jsem se na to, že si přivezu pravý parfém. Šli jsme tedy do krámku, kde jsem se navoněla třemi parfémy a večer jsem na sobě cítila jen jeden a to byl Alien a tak jsem se rozhodla si ho druhý den koupit. Když jsme si vybrali parfém a šli ho kupovat, vzali jsme tu největší flakonku, když už tak už ....Byli jsme překvapení tím, jak pořád do nás prodavačka hučela a protože jsme ji ani jeden nerozuměli, tak jsme kývali jako že jo ....dali nám spoustu testerů a my byli rádi, jak jsme dobře pořídili.

Řekla jsem si, že si parfém rozdělám, až přijedu domů, ale nevydržela jsem to a podívala se na něj... a k mému údivu jsme koupili místo parfému náplň. A zjistili to, co se nám snažila celou tu dobu říct ta prodavačka (chudinka).

Zasmáli jsme se tomu a řekli si, že druhý den si dojdu koupit parfém ..říkala jsem si, jak jsem na tom pěkně vydělala, že místo jednoho parfému budu mít parfém i náplň...

Druhý den byla neděle, a měli všude zavřeno.........

V podělí na letišti když manžel viděl, jak jsem smutná, tak jsme šli koupit ten parfém do krámku na letišti a já šťastná letěla domů..

Po roce, když mi parfém došel, jsem šla slavnostně pro náplň, že ho půjdu doplnit a ouha nešlo to otevřít tak jsem si našla na internetu, že jsou tři druhy: 1.náplň tu mám, 2. parfém to mám taky a ta 3. to je parfém, který se dá otevřít a doplňovat a ten bohužel nemám, takže jsme se tomu opět od srdce zasmáli...

Od té doby si raději už kupuji parfémy jen u nás ...

Mirka

Jak byste se zachovaly na místě Mirky vy? Snažily byste se prodavačce porozumět, nebo byste koupily? Máte také nějakou zajímavou příhodu? Napište nám na téma Vůně, jak vidíte, je hodně široké.

redakce@zena-in.cz

Soutěž: 6 - V jedné reklamě na jeden parfém slzí krásná Monica Beluci. Jaký je to parfém?

 

Reklama