Minulý týden jsme se ptali žen a dívek, jaké dárky kupují svým drahým polovičkám k Vánocům.
Dnes se pro změnu zeptáme mužů.

Myslíte, že to mají jednodušší? Ani bychom neřekli. Jak tak brouzdáme po obchodech a pozorujeme muže nesměle nakukující do obchodů s prádlem nebo bezradně očichávající parfémy, je nám jich až líto.
Nakupování vůbec není mužským koníčkem. Však to asi znáte, když vám dělá „povinný" doprovod, tváří se otráveně nebo postává opodál, jako by k vám ani nepatřil.

A tak se nedivme, že shánění dárků odkládají na poslední chvíli, a pak, aby tu trapnou záležitost měli konečně z krku, koupí nějaký nesmysl, který vám pod stromkem vžene slzy do očí.
Buď vás obšťastní praktickým dárkem typu friťák, žehlička či teflonová pánev, z něhož budou mít prospěch i oni sami, nebo se netrefí do vašeho vkusu.
Ale nejsou takoví všichni. Věřím, že většina z nich dokáže odhadnout tajné sny své milované a vymyslí něco originálního nebo koupí dárek, který jí udělá radost.
Tak si to pojďme ověřit do předvánočních ulic.

Jaký dárek koupíte své partnerce?
Michal – dárek pro přítelkyni nemám ještě vymyšlený. Nakupuju spontánně a na poslední chvíli.Miroslav  To jste mě zaskočili. Je to na mě moc brzy, zatím jsem ještě manželce nic nekoupil.
Ale asi to bude nějaká kosmetika. Ta ženu vždycky potěší, ne?Jan  Už mám vybraný šperk, bílé zlato.Helmut (SRN) ještě žádný dárek nemám, ale určitě koupím něco tady. Asi něco tradičního, třeba sklo.
.Pepa
  Nefoťte mě, moje přítelkyně šmejdí pořád po internetu, tak aby se to neprozradilo. Napřed jsme chtěli koupit kávovar, ale nakonec jsem jí koupil auto. Ne nový, na to zase nemám, na splátky. Ale auto je potřeba, ne? 
No tak vidíte. Průzkum potvrdil naši domněnku, že muži (až na výjimky) nemají dárky pro své partnerky ještě promyšlené a nakupují na poslední chvíli.  A to jsme měli ve vzorku i cizince.
Snad jste na tom lépe.

Co dostáváte od svých mužů vy?
Jste s dárkem vždycky spokojena?
Umí se váš partner trefit do vašeho vkusu?
Jak se zachováte, když se vám dárek vůbec nelíbí?
Přetvařujete se, nebo to dáte najevo?

Reklama