sport

To zní hrozně, co? Jako z nějaké socialistické agitky typu „Až se jaro zeptá“. A to se mi chce rovnou a na just odpovědět: „Nic, celou zimu jsem se válela, kouřila, popíjela a vesele kynula.“ Jaro stejně ne a ne přijít, tak v tom slastném nicnedělání budu ještě chvilku setrvávat. A teprve zjištění, že nedopnu letní kalhoty, mě donutí se sebou začít něco dělat.  

Tak takhle to bylo ještě loni.

Ale holky, letos jsem byla strašně aktivní!

Každý víkend jsem makala na své fyzičce. Bruslila (o tom jste si mohly přečíst ZDE), běžkovala (podívejte se třeba SEM), chodila na dlouhé procházky se psem, a když počasí dovolilo, jezdila jsem na koni. Svaly mám jako ze železa a kondici jako za mlada.

Už vám to stačí a nehodláte to číst dál? Buďte v klidu. Nejsem zase tak vzorná, jak by se mohlo zdát. Všechny ty činnosti jsem neprovozovala z nějaké cílené snahy udělat něco pro svoje zdraví, ale s chutí, s láskou, pro zábavu, a hlavně proto, že bylo s kým.

A našel by se tam i kousek hecu, že ještě nepatřím do starého železa. Klidně jsem si zahrála s mladýma klukama hokej na rybníčku a necítila se jako „trapka“, která za deset minut funí jako lokomotiva a další dny si léčí namožené svaly.

Prostě se to takhle báječně sešlo, a jsem tomu ráda. A už se moc těším, až po dlouhých letech opráším kolo nebo třeba tenisovou raketu.

Jak jste si letošní zimu užívaly vy, milé ženy-in? Jezdily jste na hory? Chodily jste do posilovny? Jste na tom váhově stejně jako před zimou? Nebo jste si tak trochu zalenošily a budete muset se sebou něco udělat?