Švýcarsko je malá země a všechny vzdálenosti jsou v ní na skok. To je její velká výhoda. Švýcarsko je však také hornatá země a všechny ty skoky jsou v ní nahoru nebo dolů z kopce. A to stojí hodně sil. Proto dali Švýcaři světu úžasný zdroj energie – svoji skvělou čokoládu. Všechny ty skoky nahoru a dolů nejsou vždy jednoduché. Věci se při tom mohou často zamotat. A proto, aby se lidé dokázali dostat i z té nejsložitější situace, dali Švýcaři světu univerzální řešení na každý problém – své užitečné švýcarské nožíky. Švýcarsko, to ale není jen hornatá krajina, je to i ekonomicky velmi úspěšný stát. Ekonomický úspěch však nebývá zadarmo. A Švýcaři o tom vědí své. Musí se velmi obracet, stále se hýbat a skákat tam a zpět. Aby lidé znali přesný čas a věděli, kdy mají kam skočit, dalo Švýcarsko světu ty nejpřesnější hodinky.
5bfc09866edb6obrazek.png

Pokud si však myslíte, že Švýcaři zvládají skákat přes všechny ty kopce, vyskočit z každé složité situace a ladným krokem kráčet s rytmem své ekonomiky bez problémů, mýlíte se. Jejich klouby při tom dostanou pořádně zabrat. A proto Švýcaři darovali sobě a světu Cemio Kamzíka. Cemio Kamzík® je nejméně nápadný, avšak důležitý dar, který věnovalo Švýcarsko světu. A proto mají Švýcaři radost z každého skoku.

Cemio Kamzík® je doplněk stravy, který jako jediný v ČR obsahuje unikátní kombinaci dvou nativních kolagenů NCI®, NCII® a vitaminu C. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

Ve dvou se to lépe táhne

Kolagen I obsažený v Cemio Kamzíkovi tvoří vazy a šlachy. Cemio Kamzík® však navíc obsahuje i kolagen II, který tvoří kloubní chrupavky. A právě kloubní chrupavky jsou pro pohyb klíčové. Pouze Cemio Kamzík® nabízí oba kolageny ve výjimečné nativní podobě NCI® a NCII®. Nativní podoba kolagenu, trojšroubovice, zajištuje biologickou aktivitu i po průchodu trávicím traktem.

Technologie zpracování je zásadní!

Cemio Kamzík® díky špičkové švýcarské technologii šetrně zpracovává nativní kolagen do konečné formy kapslí v kvalitě CollPure® zajišťující maximální čistotu a originální původ látek.

5bfc099bd8990obrazek.png

Přípravek Cemio Kamzík je letos na Vánoce v úžasné nabídce 1+1. Každý zákazník získá kúru na 1 měsíc zadarmo. Navíc se může zapojit do soutěže o spoustu švýcarských dárků. Vyhrát může jedny ze 40 švýcarských hodinek nebo jednu z 60 ročních kúr přípravku Cemio Kamzík®. Zapojení do soutěže je jednoduché. Stačí si koupit vánoční balení Cemio Kamzík® a opsat soutěžní kód, který je ukryt uvnitř krabičky, do webového prohlížeče na adrese CEMIOKAMZIK.CZ/VANOCE. Všichni, kteří se takto zaregistrují, jsou zařazeni do slosování o zmíněné výhry.
Reklama