Na Žena-in probíhá seriál článků, kde se můžete dozvědět mnoho zajímavých tipů a informací, pokud řešíte celulitidu, hubnutí, ale především účinné tvarování partií stehen či břicha, které vám nejde běžně shodit.

Protože jste se pod již vydanými články ptaly na některé věci, připravili jsme pro vás shrnutí nejdůležitějších faktů – proč nám přijde zajímavé o VacuShape psát a doporučovat jej.

Kde najdete VacuShape?

Tento přístroj najdete ve studiu, které může být ve vaší blízkosti – seznam center z celé ČR najdete na stránkách http://www.vacushape.cz/centra/ceska-republika

Kolik cvičení stojí?

Každé studio to může mít jinak, ale půlhodina se pohybuje mezi 120-150,- Kč

Jak probíhá efektivní trénink?

vacushapeTrénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení*, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry (viz. tabulka „Zóny srdeční aktivity“).

Proč je v komoře podtlak?

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Proč cvičit s VacuShape a co se děje uvnitř?

VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Komora je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. To dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí. Při normálním cvičení se dotkněte pokožky na vašem pase, hýždích a stehnech hřbetem ruky. Pokud je teplota všude rovnoměrná, pak jste jeden ze šťastných lidí obdařených dobrou dispozicí. Pokud je však pokožka na horní části vašeho těla teplá, ale stehna a hýždě jsou chladnější, pak jste náchylný v rozvoji celulitidy a hromadění tuku Jak se tělo pokouší spálit tuk jako zdroj energie, nejdříve spaluje snadno dostupné zásoby, zejména kolem hrudníku. Výsledek je, že ženy cvičí, aby si zlepšily svou postavu, nicméně hubnou zejména kolem ňader, paží ramen a obličeje, aniž by ztrácely tuk v dolních částech těla, tj. přesně tam, odkud ho chtějí odstranit. Kvůli zajištění optimálního spalování tuku, monitoruje VacuShape vaši tepovou frekvenci, aby byla vždy pod vaší maximální hodnotou, jež je v rozmezí 100 až 135 tepů za minutu, v závislosti na vašem věku a fyzické kondici.

Jak často je doporučeno cvičit ve VacuShape?

Na začátku tři půlhodiny týdně po dobu šesti až osmi týdnů. Pak se můžete rozhodnout pro stejnou intenzitu nebo stabilizovat dosažené výsledky při jednom cvičení týdně.

Jaký efekt a výsledky můžete očekávat?

vacushapeKlinické odborné testy prokázaly, že ženy ztrácejí při použití VacuShape na stehnech třikrát více tuku, než při použití normálního cvičení. Pomocí VacuShape dokonce i ženy se stálým přírůstkem tuku, které jsou přirozeně náchylné k hromadění tuku, ztrácejí aspoň 1 centimetr obvodu na kilogram úbytku váhy na stehnech. Bez VacuShape by tyto ženy ztratily maximálně 0,3 až 0,5 centimetru na kilogram úbytku váhy. U žen, které ukládají nadbytečnou vodu, mohou být tyto výsledky více než zdvojnásobeny. Pravidelné využívání VacuShape vede k průměrnému úbytku tukové tkáně o 1 až 1,5 konfekčního čísla za měsíc, tj. 5-7 cm v obvodu nejkritičtější tělesné míry.

Více zajímavých informací najdete na http://www.vacushape.cz/

vacushape

Reklama