Instruktáž malé dceři může mít fatální následky. Přesvědčila se o tom čtenářka Ludmila. Přihodil se jí s prezervativem zážitek, který už si nikdy nechce zopakovat. Přesto nám ho zaslala jako příběh k dnešnímu tématu...

Jak zvládáte sexuální výchovu svých dětí, milé čtenářky? O tom, že praktické ukázky mohou být někdy ošemetné, se přesvědčila čtenářka Ludmila, když s manželem vysvětlovali pětileté dceři, k čemu je kondom...


Hned při přečtení článku (pozn. red.: Kondomy: Dva ujeté příběhy) mi naskočil tento příběh, který se udál před dvanácti? lety.
Dceři bylo asi 5 a projevila zájem vědět, co je to šprcka, kondom, prezervativ. Slyšela slovo venku a my jako uvědomělí rodiče jsme to pojali důkladně. Manžel doma pracně pohledal kondom - kdysi dávno jsme ho vyhráli v tombole na plese. Vysvětlovali jsme, kreslili, dítě chápalo, my, jako rodiče se cítili nadšení, jak dokonale zvládáme sexuální výchovu pětiletého dítěte.
Pak dostal manžel nápad předvést něco podobného, jak je v článku. Šli s dcerou spolu do koupelny, do kýblu dali prezervativ, naplnili vodou, chodili s kýblem po bytě. Užili jsme si spoustu legrace. Nakonec vodu vylili a asi dvě hodiny spokojeně žili. Než jsme šli spát, napadla mne otázka - kde je TEN prezervativ. Nebyl. Ale musíme ho najít, protože kdo ví, kde skončil, každý ho měl v ruce, každý z nás ho mohl někde upustit. Hned mě polilo horko, že kdyby přišel někdo na návštěvu, koukl třeba za křeslo a za ním mokrý prezervativ. Nebo třeba vsunul ruku mezi polštáře... hrozná představa. Oba jsme byli jak zcepenělí. Asi po 15 minutách jsme konečně „použitý" kondom našli a pečlivě dohlédli, aby zmizel z naší domácnosti.

Ludmila

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky