Hádanková soutěž o knížku a zdravý balíček pokračuje. Dnes máme editační téma plné domácích vychytávek, a tak můžete hádat, k čemu slouží jeden pěkně vypadající předmět...

Mám pro vás opravdu těžkou hádanku, milé čtenářky. A protože vám to nechci vůbec ulehčit, neprozradím vám toho moc, snad jen, že jde o věc, která se vyrábí a prodává v České republice, podobné věci se používají po celém světě, ale tato je domácí originál.

soutez

Soutěžní otázka: Co je na fotce?

(Odpověď „dvě čajové svíčky, kus dřeva a kovu“ neberu jako správnou - zajímá mě buď přesný název přístroje, anebo k čemu se používá.)

Chcete-li si tipnout, tušíte-li, nebo dokonce víte-li, pište své odpovědi do připraveného odpovědního boxu...

Soutěžit můžete do 22.5.2012, 8.00 hodin.

Odpověď rozhodně nevkládejte do diskuze pod touto novinkou! Vyzrazení, nebo přílišná nápověda, bude ohodnocena vyloučením ze soutěže.

Co můžete vyhrát?

kuchV této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdravý od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama