1. MUGLER Alien Goddess Intense, Douglas, 1 488 Kč - 2 512 Kč

Parfémovaná voda MUGLER Alien Goddess Intense oslavuje smyslnost a sílu své nositelky a dodává jí lesk. Krémový kokosový akord a svěžest bergamotu otevírají ohromující kompozici a dodávají jí smyslný charakter. Jasmin grandiflorum a cenná esence jasmínového čaje určují srdeční notu, která stimuluje smysly ke snění. Výrazný potpourri vanilky z Madagaskaru, benzoinu a kašmíru tvoří jedinečně rezonující základ. 

2. Lancôme
La Vie Est Belle, Sephora, 1 720 Kč - 5 190 Kč

Parfém La Vie Est Belle otevírá novou kapitolu, je to vůbec první vůně prostoupená extraktem z gurmánského kosatce. Tato vonná kompozice je tvořena nejvzácnějšími přírodními ingrediencemi a představuje moderní interpretaci orientálních vůní s dotekem vanilky. Snoubí se v ní elegance gurmánského kosatce se silou exotické pačuli a sladkostí vanilkových tónů, které společně vytváří nezaměnitelnou a hlubokou vůni.

3. Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh, 917 Kč - 1 748 Kč

Daisy Ever So Fresh je kytice svěžích citrusových tónů, které vyvolávají prchavý dojem třpytivých slunečních paprsků. Zářivá růžová voda zaplavuje srdce instinktivním květinovým leskem. Kašmírové dřevo zahaluje vůni vzdušným a zároveň energizujícím teplem. Všechny tóny spolu dokonale ladí a vytvářejí okouzlující a dlouhotrvající vůni.

4. Prada, Paradoxe, Notino, 789 Kč - 1 748 Kč

Bohatá na nové čichové vjemy, klasická i avantgardní, ale především plná paradoxů. Taková je parfémovaná voda pro ženy Prada Paradoxe v plnitelném flakonu, v jejíž vonné kompozici vás okouzlí květinové a ambrové tóny v doprovodu citrusů a lahodné madagaskarské vanilky.

5. Maison Francis Kurkdjian, The Ingredients, 2 900 Kč - 4 750 Kč

Při komponování této vzdušné květinové vůně, která je inspirovaná Marií Antoinettou a její láskou k růžím, Francis Kurkdjian použil okvětní lístky dvou druhů růží. V každé lahvičce A la Rose se ukrývá 250 májových a 150 damašských růží v kombinaci s jiskřivými citrusy a hravou vůní hrušky a liči. A la Rose je ztělesněním ženskosti a elegance.

6. Kayali Lovefest Burning Cherry | 48, Sephora, 290 Kč - 2 490 Kč

Lovefest Burning Cherry | 48 je bohatá na okouzlující tóny. Ústředním prvkem je hořící třešeň. Lahodná malina umocňuje ovocný charakter svrchních tónů a šumivý italský bergamot dodává vůni šumivý nádech. V srdci se snoubí květinové tóny esence damascénské růže, pikantního jasmínu sambac a pudrového heliotropu. Sladká pralinka v kombinaci s těmito exotickými květinami vytváří neodolatelný požitek.

7. Estée Lauder Paradise Moon,  400 Kč - 3 280 Kč

Unikněte do měsíčním svitem zalitého lesa, který naplňují neočekávaná pokušení pro vaše smysly a vzácné dráždivé květiny. I vzduch se tetelí aurou síly zářícího měsíce, ráj navždy nezkrotný, navždy divoký. 

8. Escada Show Me Love,  933 Kč - 1 744 Kč

Staňte se hvězdou zimní společenské sezóny! Dopomůže vám k tomu květinově-ovocně-gurmánská parfémovaná voda ESCADA Show Me Love Limited Edition (2022). Nejdříve vás oslní šťavnaté borůvkové tóny následované vzrušujícím srdcem z jasmínu.

9. Gucci Flora Gorgeous Jasmine, 30 ml, 1 520 Kč

Vstupte do nového světa nespoutané svobody s Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum. Tato vůně plná smyslného jasmínu Grandiflorum je druhou v řadě, která se připojila do veselého světa #FloraFantasy. Energie vnitřní radosti je umocněna tyrkysovým flakonem s ikonickým Flora vzorem.

10. Rose Naturelle Intense, 1 799 Kč - 2 514 Kč

Intenzivní, dřevitá a současně 100% přírodní je dámská parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense. Růže, jejíž tóny v této kompozici nepřehlédnete, byla získána z udržitelných zdrojů v Bulharsku. Dřevo bylo pro tuto parfémovanou vodu upcyklováno. Poddejte se návykovým tónům ikonické parfémované vody Chloé.

11. La Perla Signature Luminous, 1 700 Kč - 3 500 Kč

Zatímco La Perla Signature Eau de Parfum je ztělesněním tajemné italské elegance, její mladší sestra, Luminous Eau de Parfum, je temperamentní a spontánní.
Vychutnejte si dřevito-květinové aroma, které je zároveň zářivé a vícevrstevnaté, stejně jako vy. Luminous Eau de Parfum umocní vaše smyslné a hravé aspekty, které rozzáří místnost a vyjádří vaši osobnost. 

12. Far Away Splendoria, 349 Kč

Sebeláska v podobě vůně, díky které budete chtít prožít každý den naplno.
Dámská parfémovaná voda plná života, omamné svobody a luxusu. Tekuté zlato parfumérství Středního východu, které si zamilujete natolik, že budete každý den toužit po této špetce okázalosti a honosnosti.

kol.jpg

Foto: Se souhlasem Douglas, Sephora, Notino, The Ingredients, Estée Lauder, Elnino, Fann, Avon