Pěkné ráno všem čtenářkám,

dnešní téma je celkem zajímavé a široké, kolikrát si jeden i nevědomky řekne... kdyby... kdybych...

Chci naťuknout téma, které se tady sice přetřásá téměř každý den, ale stačí se podívat kolem sebe, co se děje v rodinách příbuzných, známých, kolegů atd., stačí se podívat na televizi a jistě v každém seriálu a filmu ze současnosti na ten problém narazíte... Možná i v dnešních novinkách se dočteme, že některá lituje, že to udělala, a další možná bude litovat právě toho, že to neudělala... Ten problém je nevěra.

Kde jsou hranice nevěry? Někdo za nevěru považuje jednorázový úlet, většinou pod vlivem situace a alkoholu, někdo toto pustí z hlavy, protože stát se to může každému. Někdo se nepohoršuje nad tím, že jeden z partnerů si zajde s někým jiným na kafe, na oběd, na večeři, pro někoho je to naprosto vyloučené.

Je nevěra samotný sexuální akt, nebo se za nevěru dá považovat „jen" líbání, mazlení, orální uspokojování? Tajné schůzky někde u kafe s někým, s kým je vám pro tu chvíli fajn, a žádný sex se konat vůbec nemusí? A co třeba intimní vztahy navázané přes internet, kdy se ti dva třeba ani osobně nikdy nesetkají?

Jsem zvědavá na vaše reakce, tak holky pište...

Jatunka


Děkujeme za podnětný příspěvek k zamyšlení...

Také jsem zvědavá na Vaše názory...

redakce@zena-in.cz

Reklama