Vracíte se odpoledne z práce, nalezete do MHD a najednou vám padne do oka úžasný sexy pár. Hned se vám zvedne nálada, ale někde uvnitř zůstane i střípek závisti. Některé páry jsou prostě sexy víc než jiné. Je to chemie? Je to ve sladěném oblečení? Proč někdo vypadá v páru lépe než sám?

1. Chcete-li být v páru sexy, neomezujte partnerův šatník
V trvalém vztahu člověk sice chce, aby se jeho partner líbil i okolí, ale na druhou stranu všeho s mírou. Takže i sexy vzhled upadá – v páru často omezujeme partnerovi styl oblékání, líčení… na to, co sami chceme. Partnerovi sice lichotí, když je jeho protějšek sexy, ale cítí i podvědomý strach, proto se snaží hájit si své.

2. Oblékejte se tak, abyste k sobě ladili
Důležitá je i souhra. Bude-li vaše oblečení ladit dobře dohromady, rozhodně budete vypadat spolu lépe, než když si každý vezmete něco jiného.

3. Na chování záleží
Pár, který se k sobě na veřejnosti chová bezprostředně, docela určitě zapůsobí víc sexy dojmem než pár bez šťávy. Tady trochu hraje i zmiňovaná chemie – čím je vztah starší, tím méně jsou do sebe partneři zamilovaní, a tím méně bývají i vzájemně bezprostřední.

4. Buďte pároví
Když se ve společnosti s někým bavíte, snažte se být svému partnerovi co nejvíc na blízku. Pokud dokážete okouzlit svou osobností, pokud dokážete okolí provokovat, mělo by být jasné, že to děláte společně. Jinak bude sexy jen jeden z páru a druhý se stane v očích ostatních ocáskem…

5. Nepřestaňte okolí provokovat
Častá chyba. Lidé v páru se usadí a zapomínají na provokování okolí, nebo partnerovi provokativní chování vadí. Když ale nebudete pro okolí zajímaví a provokativní, těžko budete sexy… Nejlépe je určit si v páru, kam až se smí zajít, a to nejen v provokování okolí, ale i v otlapkávání a jiných intimnostech, které ještě jde provozovat na veřejnosti.

Angelina a Brad
Byli sexy dřív, jsou sexy i dnes, Angelina Jolie a Brad Pitt. Seznámili se při natáčení snímku Pan a paní Smithovi a v páru zatím ze svého sexappealu mnoho neztratili. Je ale pravda, že dřív se dokázali daleko víc odvázat... Když si jen vzpomenu na některé jejich fotografie před seznámením…
Angelina a Brad stále rozšiřují arzenál svých dětí, zatím se ale nevzali…

Petra a Jiřík
Skandální souboj, sexy tělo vs. sexy mozek – kdo vyhraje? Obávám se, že ani Jiří Paroubek, ani jeho manželka Petra, dnes již Paroubková. Osobně bych Petře nepřál získat byť jen stín ze sexy mozku pana inženýra a obávám se, že Jiří se svým tělem už taky moc neudělá…
Manželé Paroubkovi si řekli své ano 16. 11. 2007 v luxusním hotelu v Mariánských Lázních.

Pavel Vítek s partnerem
Svého času démonický zjev Pavla Vítka jistě neutrpěl registrováním partnerství s dlouholetým přítelem Janisem Sidovským. Trvalo jim to celých osmnáct let vztahu načerno, než si směli říct své oficiální ano. Ale je pravda, že pár by býval daleko víc sexy, kdyby se společně mohl ukazovat před patnácti lety, dnes působí spíš jako dva hodně dobří kamarádi, co si vyrazili na pivko.
Pavel s Janisem zpečetili své partnerství 3. 7. 2006 na hradě Karlštejně.

Přečtěte si:
Co je na něm tak sexy?
Co je na ní tak sexy?

Připadáte si v páru víc sexy? Jaké celebrity jsou podle vás se svými partnery víc sexy než bez nich? Chtěla byste raději partnera se sexy tělem, nebo se sexy mozkem?

Reklama