Zamýšlela jste se někdy nad tím, jaké části těla vašeho partnera jsou nejvíc sexy? Necháte se svést uhrančivým pohledem, nebo vám jde hlavně o to, aby měl pevný zadek? To i ono, každé ženě se na mužích líbí něco jiného, je jen jediná věc, na které se shodnou snad všechny – hlubší podmanivý hlas. Ale vraťme se k tělesné kráse…

Záleží na postavě?

Když má chlap pěkně tvarované tělo, je to rozhodně plus, ale určitě to není to hlavní. Přesto, víte jaká postava se vám u mužů nejvíc líbí?

1. No, rozhodně by nemusel mít nohy jako fotbalista – příliš svalnatá stehna a lýtka zrovna moc esteticky nepůsobí. A ještě ke všemu tvar do „o". Navíc, kdo má na takovou muskulaturu kupovat kalhoty, že?

2. Pupkáč? Ani pupek není zrovna dobrou vizitkou. Pupkatý chlap většinou o svou postavu moc nepečuje, necvičí. Na druhou stranu je potřeba úzce rozlišovat pivní žok a dobře krmené bříško. Jsou ženy, a není jich málo, které upřednostňují partnera s dobrým apetitem. Důvody? Chlap, který si pěstuje břich, bude těžko ženě vyčítat její vlastní faldy, a když už k nějakému konfliktu přece jen dojde, stačí mu dobře uvařit a je zase všechno v pořádku. Navíc silnější muž bývá často finančně dobře zajištěný.

3. Kulturista? Tady musíme říct, že se takoví muži většinou setkávají u žen s neúspěchem. Přehnané svaly nepůsobí vůbec eroticky. Navíc je ve společenském podhoubí zakořeněná myšlenka, že kulturisti postrádají, vlivem prostředků na růst svalů, mozek.

4. Neúplný atlet? Jinými slovy ideální postava. Chlap, který sportuje, má pevný zadek, ale na druhou stranu je na něm vidět, že to se sportem nepřehání, že ho bere jako nutný životní návyk – podobně jako čištění zubů. Takoví muži navíc nejvíc vydrží v posteli…

A jsme u hlavy
Teď to skoro vypadá, že hodnotíme koně, ale mluvíme stále o mužích. Na jejich hlavě je spousta důležitých míst, které dokážou dohromady poskládat vizuální tragédii nebo fešáka k pohledání. Mezi tím je (samozřejmě) mnoho mezistupňů.

1. Vlasy můžeme rozdělit do spousty skupin, podle délky, růstu, barvy… Vlasy dlouhé většinou značí romantika, ostatní typy účesu vám toho o muži moc neprozradí. Říká se třeba, že muži s pleší vzadu nejsou vášniví, na tom ale zřejmě nebude moc pravdy.

2. Líbí se vám víc holátko, nebo vousáč? Holení u chlapa může ukazovat na pečlivost. Hladce oholený muž, a ještě lépe muž s nějak pěkně pěstovaným vousem, je většinou pořádkumilovný a pečuje o svou vizáž. Chcete-li tedy chlapa, který o sebe a na pořádek moc nedbá, měla byste hledat mezi těmi s občasným strništěm. Ruce pryč od rozcuchaných plnovousů, to je děs!

3. Hluboké smyslné oči jsou vždycky plus!

4. Nos jako skoba? Nos jako brambora? Nos jako čuňátko? Široký kořen nosu? Možností je spousta, ale rozhodně neurazí, když má chlap stylový rovný nos.

5. Ústa by neměla být moc masitá, ale zase je pěkné, když jsou jasně vykrojená – prostě taková ta pusa na líbání.

6. Srostlé obočí prý značí vášeň. No nevím, asi tu jde o to, že čím je chlap chlupatější, tím víc připomíná zvíře…

7. Celkový typ? Máme tu tři základní, když nebudeme počítat zrzouny: 1) Anděl – krásný blonďák s modrýma očima (typický zástupce: Terence Hill). 2) Démon – snědší typ s bohatou černou kšticí a černýma uhrančivýma očima (typický zástupce: Antonio Banderas). 3) Normální chlap – co dodat…

Co z toho vyplývá?
Typů chlapů je spousta, ale ať se ptám kterékoli ženy, žádná si nevšímá detailů. Vždycky hodnotí muže jako celek – jestli to všechno tak nějak dohromady ladí. Ale je pravda, že mám jednu kamarádku, která tvrdí, jak je to nespravedlivé, že kluci nenosí minisukně – že by jim pod ně s chutí a ráda koukala…

Lítáte z extrému do extrému, nebo máte svůj vyhraněný typ chlapa? Záleží vám spíš na těle, nebo na jiných věcech? Chodila jste někdy s cvalíkem? A s atletem? Přijde vám, že klukům, kteří toho mají hodně mají ve svalech, něco chybí v hlavě? Víte, jakou má váš partner barvu očí? Víte o jedné věci, která se vám na vašem partnerovi líbí nejvíc? Koukala byste chlapům pod minisukně?

Reklama