ptal se manžel čtenářky s nickem musilovahana, když se za ním lidé otáčeli na ulici. Šel zrovna od kadeřnice a netušil... to už vám prozrazovat nebudu, dočtete se to v jejím vtipném příspěvku

Dobrý den. Nevím, jestli je můj příběh přesně podle zadání, ale ráda bych se s vámi o něj podělila.  S manželem jsme spolu už 33 let a hned na začátku manželství jsem mu dala jasně najevo, že o jeho účes se starat nebudu. Jednak znám svoje schopnosti a druhak jeho různě vlnité vlasy potřebují odborníka. Tak chodil k holiči.

Po revoluci brblal, že je to stále dražší.  Ale ani tím mě neoblomil. Spolupracovníci se začali stříhat mašinkou na krátkého ježka, tak do toho šel taky, ale jenom v létě. V zimě chtěl vlasy delší a protože mu rychle rostou, byl nucen občas navštívit holičství.

Jednou jsme se dohodli, že on si zajde k holiči, já půjdu nakupovat a až bude hotový, tak za mnou přijde. Když přicházel, tak jsem hned poznala, že se něco stalo. Ostříhaný byl pěkně, tak v tom to nebylo. Na mého manžela se musí opatrně, tak jsem nakupovala a povídala, co budu vařit.

Když jsme sedli do auta, tak manžel povídá : „Víš, co se mi stalo?“ A začal vyprávět, že se nechal ostříhat, zaplatil a odešel. Venku mu bylo divné, že na něj všichni divně koukají. Zrcátko neměl, tak nevěděl, co se děje. Když přišel na náměstí (je to dost daleko), tak první, co bylo, se šel podívat do výlohy. S hrůzou zjistil, že má okolo krku připevněnou bílou kadeřnickou zástěrku. Tak jsem se ho zeptala, jestli ji donesl zpátky paní holičce. Odpověď :“To určitě. Hned jsem ji švihl do koše. Stejně mi to udělala naschvál, vždyť to musela vidět.“ To jsem mu rozmluvila, protože se jistě hned věnovala jinému zákazníkovi, tak už se na něj nedívala.

Do večera se mu to podařilo rozdýchat a nyní už tuto historku dává k lepšímu mezi přáteli. Jen je stále trochu rozlobený na lidi, které potkával a nic mu neřekli.

musilovahana

Chudák malý. To musela být ťafka na jeho mužské ego

Klidně napište také nějakou příhodu. Vše, co se týká mužských účesů a vlasů je dnes vítáno. Budeme rádi, když nám napíšete svůj názor na mužské účesy, příhodu, nebo třeba to, jak se váš muž nechá stříhat a jestli se vám to tak líbí, nebo ne.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama