Také máte slabost pro přístroje, které nám ulehčují práci v domácnosti?
Pokud ano, pak vás určitě zaujmou novinky malých domácích všeumělů od firmy Electrolux.
Může to být inspirace pro nové členy vaší kuchyně nebo také vhodný tip na dárek třeba pro maminku nebo pro tchýni.

Kdo jsou tito noví pomocníci?
Jedná se o čtyři nové malé spotřebiče AEG, které dokáží hospodyňkám ušetřit spoustu nepříjemné práce:

Ruční šlehač ASSISTENT HM 310 cordfix se pyšní 10 nastavitelnými rychlostmi, tlačítkem „pulse“, výkonným 300 W motorem, 2 asymetrickými hnětacími metlami, 2 šlehači s „V“ profilem a pohodlnou rukojetí.

Robot ASSISTENT KM 450 je absolutní novinkou v portfoliu AEG.
Jedná se o robot, který má vlastnosti jak ručního mixéru, tak i klasického stolního robota. Může se pochlubit 2 výkonnými motory o výkonu 380 W, 2 x 5 nastavitelnými rychlostmi, tlačítkem „pulse“, 1,5 litrovou nerezovou mísou s pokličkou, 2 asymetrickými hnětacími metlami, 2 šlehači s „V“ profilem a stěrkou.

Mixér ASSISTENT M 2600 je vybaven 3 rychlostmi, výkonem 600 W, drtičem ledu, tlačítkem „pulse“, které je možné využít také pro rychlé vyčištění mixéru, 6 vyjímatelnými nerezovými noži, automatickým bezpečnostním vypínáním a protiskluzovou vrstvou.

Víceúčelový robot ASSISTENT KM 750 je určený pro přípravu všech druhů pokrmů. Ideální je pro kuchyně s malým úložným prostorem – veškeré příslušenství je totiž uloženo uvnitř přístroje, takže nezabírá zbytečné místo.
Příjemné jsou i jeho vlastnosti: výkon 700 W, 10 volitelných rychlostí, bezpečnostní otevírání mixéru (jakmile se jen trochu pootevře víko, nože se okamžitě zastaví), kapacita mísy je 1,5 kg / 1,75 l. Navíc je vybaven lisem na citrusy.
Veškeré příslušenství je navíc možné umývat v myčce.