Víte, jaká super skvělá ingredience se vyrábí v našich luzích a hájích? Konkrétně pak v pardubickém kraji? Najdete zde jednu z největších laboratoří na výrobu kyseliny hyaluronové. Přísada, bez níž se už neobejde snad žádná světová kosmetická značka! A tím naše „zlaté české ručičky“ nekončí. Máme v zásobě hned několik značek, které májí dlouhou tradici, jsou bio, využívají bylinky, kterých u nás najdete také nespočet, mají zvučné jméno a mnoho dalšího. Tady jsou ty nej:

Starý, dobrý Dermacol

Značka, která vznikla ve spolupráci s filmovými studii Barrandov v 60. letech. Tato značka proslula krycím make-upem, který vznikla ve spolupráci dermatologů s filmovými experty. V roce 1969 se tento produkt začal prodávat dokonce až v Hollywoodu.

Tradiční Astrid

Původ této české značky se zrodil již v roce 1847 v pražské Celetné ulici v obchodě s mýdlem. Postupně se Astrid vyvinul až do takového stadia, že začal spolupracovat s světovými značkami, jako je Dior nebo Schwarzkopf. Dodnes se těší velké oblibě.

Originální Manufaktura

Manufaktura se inspiruje tradicí a přírodou. Značka využívá přírodních ingrediencí jako je chmel, víno, vinná réva, meruňky, levandule, bylinky nebo třeba sůl.

Nejvyhledávanější Saloos

Značka Saloos se od roku 1993 řadí mezi nejvyhledávanější přírodní kosmetiku u nás. A bude vás bavit. Saloos totiž disponuje nepřeberným množstvím olejů na tělo, pleť i vlasy.

Skvělý SynCare

SynCare je spojení latinské předpony syn – k nebo pro – a anglického slova care – péče. Vyjadřuje přesvědčení, že kosmetika SynCare by měla být významným celoživotním pomocníkem v péči o pleť ženy i muže. A přestože není mnohým značka známá, rozhodně doporučuje vyzkoušet jejich řadu s kyselinou hyaluronovou.

Aromaterapeutická Nobilis Tilia

Ryze bio, odmítající syntetické a konzervační látky, odmítá testování na zvířatech, vše je 100 % přírodní. Značka si vyvinula vlastní speciální konzervační systém.

Mladý Onest

Onest pochází z Hradce Králové a řadí se mezi nováčky na českém trhu. Své fanoušky si získal balzámy na rty, nyní má v nabídce ještě pleťové oleje. Pokud neznáte, měly byste fofrem napravit.

Stylová Havlíkova přírodní apotéka

Pokud jste ještě nevyzkoušely Ranní 3minutovou masku na obličej, měly byste to urychleně napravit. Havlíkova apotéka disponuje super retro obaly, voňavými bylinkovými přísadami a skvělými účinky. Kombinace znovu objevených receptur a nových postupů a technologií se zkrátka vyplatila.

Jogínské Kantu

Kantu si zamiluje každý, kdo už dávno miluje jógu a vše s ní spjaté. Všechny produkty jsou vlastnoručně vybírány a s láskou zpracovány.

Mohlo by vás zajímat:

Uložit

Reklama