Vodnář

Vodnáři jsou rození vášniví milenci. Ale potřebují být dobře motivovaní, pak dokáží svými činy doslova překvapit.

Ryby

U znamení Ryby může být sex komplikovaný. S vaší citlivou, emocionální osobností jste náchylní k tomu, abyste o věcem zbytečně moc přemýšleli. A co si budeme povídat, v oblasti sexu je to občas na škodu.

Beran

V běžném životě jste prudcí, bojovní a často i neústupní. V oblasti sexu jste ale něžní, jemní a klidní. Ale toho, čeho chcete dosáhnout, hravě dosáhnete. Víte, kam sáhnout...

Býk

Jednorázovka? Nic pro vás. Býci se těší všem tělesným pocitům, které sex nabízí, ideálně pak neuspěchaným a neomezeným způsobem. A o to, co byste rádi si umíte říct.

Blíženci

Sex je pro Blížence hra. A často se umí zamíchat do pletek jak v osobním, tak i v profesním životě. Rádi experimentují, nebojí se nových věcí a výzev.

Rak

Raci jsou super vášniví milenci, jen pro to, aby se uvolnili, potřebují klid a ideálně pohodlí domova. Potrpí si na dlouhé polibky a nekonečná objetí. To je pro ně projev důvěry a hluboké intimity.

Lev

Lvi se k sexu často staví s rozumem. Rádi uspokojí svého partnera, nikoliv sebe.

Panna

Panny o sexu nerady mluví a raději jsou diskrétní. To ovšem neznamená, že by byly v posteli chladné a netečné. Naopak. Pokušení rády podléhají.

Váhy

Váhy nerady čekají a do sexu jsou hrr. To je sice občas přivádí do nelehkých situací, o to víc si ale sex pak užívají.

Štír

Štíři klamou tělem. Působí možná odtažitě a nenápadně, v posteli jsou ale vášniví a skvělí milenci. Navíc si nepotrpí na hrátky v posteli, ale kdekoliv jinde.

Střelec

V sexu Střelci myslí na sebe. Jsou horliví, náruživí a chtiví. A rádi dojdou k tomu, co si naplánovali.

Kozoroh

Jste praktičtí jak svém přístupu k sexu, tak i v přístupu k životu: vždy přemýšlíte dlouhodobě. Kozorohové mají sex rádi, pokud je to s někým, o koho pečují a vidí s ním společnou budoucnost. Sex a láska musí jít ruku v ruce.

Reklama