64d4af39cc3adobrazek.png

Hydratace je klíčem ke krásné pleti
Letní teploty a sluneční záření mohou způsobit dehydrataci pokožky. Abyste si udrželi zdravý lesk pokožky, je důležité ji správně hydratovat. Kromě dostatečného pití vody můžete používat také hydratační krémy a přípravky, které udrží vlhkost v pokožce. Vyhněte se alkoholu a kofeinu, protože mohou urychlit ztrátu vlhkosti v pokožce. Je také mimořádně důležité, abyste v tomto období nezapomněli o svou pleť ještě intenzivněji pečovat – krémem, který obsahuje správný poměr vitamínů a dalších živin pro pleť.

Udržujte si zdravou pokožku vyváženou stravou
Strava hraje důležitou roli ve zdraví a vzhledu pokožky. Zařaďte do svého jídelníčku potraviny bohaté na antioxidanty, jako je ovoce, zelenina, ořechy a 64d4af461f823obrazek.pngsemínka. Omega-3 mastné kyseliny nacházející se v rybách, avokádu a olivovém oleji pomohou udržet pružnost pokožky. Je také důležité jíst potraviny bohaté na vitamín C, který stimuluje tvorbu kolagenu v kůži.

Oživte svou pleť přírodními pleťovými maskami
Léto je obdobím, kdy si můžete dopřát osvěžující a výživné pleťové masky. Používejte přírodní ingredience, jako je jogurt, med, avokádo, citron, okurka nebo aloe vera. Pro ještě větší péči a krásu pleti doporučujeme certifikovanou přírodní kosmetiku Lux-Factor, která vám nabízí mimořádně účinný pleťový krém Lux-Factor 4D Hyaluron. Krém viditelně redukuje a vyplňuje vrásky, stimuluje přirozenou obnovu epidermu a chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Zdravá pokožka je znakem důkladné péče
64d4af665c942obrazek.pngKyselina hyaluronová je klíčovou složkou zdravé pokožky a její nedostatek má za následek suchost, nepružnost, pocit napnutí pokožky, výskyt vrásek a mimických linií. Hyaluronový krém obsahuje také tuto kyselinu, takže při nanesení na obličej váže velké množství vody a díky tomu zajišťuje zdravou a pevnou pokožku. S přibývajícím věkem množství kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, což znamená, že naše pokožka ztrácí schopnost zadržovat vodu, vznikají vrásky a pleť ztrácí zdravý lesk.

Investice pro vaši pleť
Mnozí uživatelé jsou skutečně překvapeni účinky krému proti vráskám a jsou díky němu sebevědomější, šťastnější a úspěšnější. Léto je ideální čas dopřát si něco, o čem jste už dlouho snili. A pokud jde o svěží a mladistvý vzhled, krém 4D Hyaluron je pro vás tím pravým řešením.

Dodatečná sleva
Krém si můžete objednat online: www.luxfactor.com. Pro objednávky a poradenství jsme k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00 na čísle +420 296 182 861.

Pro čtenáře tohoto článku jsme si připravili dodatečnou 15% slevu na nákup produktů se slevovým kódem R15. Pospěšte si, kód platí jen do konce měsíce.

64d4afda82c0dobrazek.png

Reklama