Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i každoroční nákupní horečka. A i když ekonomové letos předpokládají, že kvůli světové ekonomice v krizi budou lidé více šetřit, na děti to neplatí. Ty se prostě o Ježíškovu nadílku ošidit nedají.

Navíc jsou citlivé v tom, co dostanou. Do jejich předvánočních tužeb zasahují hračky, které už mají spolužáci, silně je ale každoročně ovlivní i reklama. Tu pomalu, ale nepřehlédnutelně už obchodníci rozjíždějí. Jaké dětské hity se tedy letos předpokládají?

Robot Spykee

Panenka Chou Chou

Nesmrtelní Pat a Mat

Inteligentní plastelínaPočítačová hra Sims IIIKomix Simpsonovi
(tipy vycházejí z průzkumů mezi prodejci)


Nechte se inspirovat ze světa

Svět se globalizoval i v hračkách. S čím si hrají děti v New Yorku, Tokiu či Dublinu, s tím si velice brzy obvykle hraje i dítě třeba v Chodově na Sokolovsku.

A v Londýně během světová výstavy hraček Dream Dream Toys předvedli přední prodejci své nejžhavějších tipy pro letošní Vánoce. Nechte se jimi inspirovat. Narazíte-li na ně brzy v obchodech, máte velkou šanci vidět pod rozsvíceným stromkem i rozzářená dětská očíčka.

Plyšový pes „FurReal Biscuit My Lovin' Pup“
(podá pac, kňučí hlady, vrtí ocáskem, štěká, otvírá tlamu a dokonce i mrká... Nehledě na to, že rozezná a zareaguje na šest různých povelů).
Hodinky „Ben 10 Deluxe Omnitrix Watch“

(Světlo, hudba, hry).

Masky Star Wars
(tohle může být prostě bomba! Masky například transformují hlas po vzoru naklonovaných vojáků ze Star Wars).Plavací pes záchranář


Bojovník „Bakugan Starter Pack“
(ještě lepší než populární "transformers").
Miniaturní hra „My Life“Postavička „Elmo“
(hrdina z populárního amerického seriálu Sezamová ulice připomínající české Jů. A ten si zřejmě brzy získá i srdce českých dětských diváků. Hračka máchá rukama, sedá si a stoupá. Vypráví příběhy, vtipkuje, zpívá.).Už tušíte, co koupíte svému dítěti, vnukovi, nebo třeba synovci k Vánocům? S čím jste si hráli vy?

Reklama