Já mám déšť čas od času ráda. Je to příjemná změna. Když je totiž krásné počasí, jsme venku, sedíme na zahradě, grilujeme, chodíme na procházky. A tak domov zůstává trošku „zanedbán“.

 

Když prší, tak nemůžeme moc ven. Přijde proto na řadu úklid poliček, je čas na přebírání věcí, třídění a zařazování fotografií. Hrajeme společenské hry a rádi se podíváme i na krásný film v televizi či na videu.

 

I když teď jsme z deště nešťastný. Kopou nám totiž u baráku silnici, a tak teď skáčeme přes písek, výkopy apod. a domů jsme nanosili snad metrák písku, špíny,… takže můžeme jen vytírat, vytírat, zkrátka děs.

 

I když tenhle skoro týden trvající déšť je hrozný, když vidím, co mi to dělá na zahrádce. Kytky jsou umorousané, na okurky začíná jít plíseň, jahody hnijou za pochodu a hlavně ty nájezdy těch hrozných velkých slimáků, brrrr, ale zjistili jsme, že jim chutná pivo, tak máme pastičky naplněné pivem, ale stejně to nestačí a oni žerou a žerou moji úrodů. Zkrátka k vzteku.

 

Ale už snad hlásají, že by už pršet nemuselo, tak snad… Ještě že nejsme někde pod stanem. To jsem nikdy nesnášela, to všudypřítomné vlhko, ve spacáku, v oblečení, brrrrrrr L

 

Čtěnářka ValerieM čekající na slunce J

 


Díky za příspěvek...

Mám ještě jedno doporučení... Za nepřízně počasí je také ohromně relaxační a energii dobíjející dát si na hlavu velká sluchátka a do nich pustit oblíbenou hudbu. Právě skotačím na židli v rytmu písniček z filmu Snowboarďáci. No jako za mlada... :)))

K obědu vám přeji dobrou chuť a přijďte k nám i odpoledne!

Zkusím vám něco zajímavého přichystat...

redakce@zena-in.cz

Reklama