5e848e8963eecobrazek.png
Starosti máme občas všichni. Nejčastěji se týkají rodiny, vztahů, zdraví, práce či financí. Mít občas starosti je normální, a jak bylo řečeno, pouze do okamžiku, než se z nich stává nekonečný kolotoč neodbytných myšlenek, který nás pronásleduje jak ve dne, tak bohužel i v noci a je jedním z častých důvodů, proč nemůžeme v klidu spát, tedy dostatečně odpočívat.

Neustálé a nekončící starosti bohužel negativně ovlivňují náš každodenní život. Počínaje zvýšenou únavou, neschopností se soustředit, špatným a přerušovaným spánkem…a to vše může vyvrcholit právě pocity úzkosti a strachu, které nejenže ovlivňují náš psychický stav, ale jsou častou příčinou fyzických potíží, jako jsou například poruchy zažívání, nadměrné pocení, dýchací potíže, zvýšená tepová frekvence a také různé druhy bolestí.

  • Jak se dá takový kolotoč v hlavě zastavit, když už to nejde běžnými, naučenými mechanismy zvládání stresu?
  • Jak se konečně v klidu vyspat a zbavit se narůstající únavy?
  • Jak se zbavit se nepříjemných pocitů a začít normálně fungovat?

Léky, které pomáhají tyto situace zvládat na molekulární úrovni, laicky řečeno, dokáží v našich nervových buňkách „vypnout“ neúměrnou nervozitu, se obecně nazývají anxiolytika. Existuje jich celá řada, ale pokud bychom se chtěli zaměřit na ta šetrná anxiolytika, nejlépe přírodního původu, nikoliv synteticky připravená, pojďme se podívat, co dokáže nám všem známá levandule.
5e84a80ef0cb3obrazek.png

Levandule je pro svoji nezaměnitelnou barvu a vůni především známá jako ozdoba našich zahrad. Málo kdo už ví, že Lavandula angustifolia čili levandule lékařská je také zdrojem levandulové silice, která obsahuje celou řadu důležitých látek, z nichž některé mají léčebné účinky. Levandulová silice ve farmaceutické kvalitě je obsažena v Léku, který se jmenuje Lavekan, je přírodního původu a proto jej řadíme mezi takzvaná fytofarmaka. Co se týká účinnosti 5e848eaedbd3fobrazek.pngfytofamak, musí splňovat stejná kritéria, jaká jsou vyžadována příslušnými autoritami pro chemicky syntetizované léky. Účinnou látkou fytofarmaceutického léku je právě rostlinný extrakt. Kvalita rostlinného extraktu hraje nejdůležitější roli v jeho účinku a kvalitě.

Lavekan je tedy přírodní lék určený právě k léčbě přechodných úzkostných nálad, klinické studie navíc prokázaly, že je velmi dobře snášen, nezpůsobuje únavu a není návykový.
Jestliže hledáte cestu zpět k vnitřnímu klidu a lepšímu spánku, jestliže již potřebujete zastavit kolotoč neodbytných myšlenek ve Vaší hlavě, vyzkoušejte Lavekan. Ten zakoupíte pouze ve vaší lékárně bez lékařského předpisu. A pokud Vás zajímá více informací, naleznete je na LAVEKAN.CZ

Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.
5e848e77700e7obrazek.png

Reklama