5e96d2c276dc8obrazek.png
Masturbace není sprostým slovem, dokonce bylo mnohokrát prokázáno, že má pozitivní vliv na sexuální život, poznávání vlastního těla i sebevědomí. V některých zemích je prodej erotických hraček zakázán (např. v Indii, Thajsku, některých arabských zemích či státech USA), a tak bychom si u nás ve střední Evropě měli vážit toho, že je můžeme používat.

Vibrátory jsou používány i při partnerském styku
V mnohých lidech je stále zakořeněná představa vibrátoru jako pomůcky pro osamělou ženu bez partnera. Toto je čirý nesmysl. Vibrátory mají ve svých nočních stolcích ženy homosexuální, heterosexuální i bisexuální, single dámy i slečny ve vztahu.

Vzít si do postele pomůcku neznamená neschopnost partnera. Erotické hračky si pořizují ti, kdo chtějí zažít něco víc, prozkoumat možnosti, užít si dosud nepoznané blaho, obohatit sex. Přesně tohle totiž mohou vibrátory i jiné hračky do vašeho sexuálního života přinést. S některými si užijí oba partneři, muži však nebývají ani proti klasickému vibrátoru. Každý je rád, když jeho partnerka dojde až k vrcholu, a s vibrátory je to snadné.

Vibrátory kopírují ženskou anatomii
Není vibrátor jako vibrátor a každá žena je unikátní, podle čeho se tedy na trhu orientovat? Základním vodítkem je zamyslet se nad tím, co se vám líbí. Ženy toužící po vnitřním dráždění si mohou koupit jednoduchý vibrátor bez výběžku, rovný nebo pěkně tvarovaný. Větší část ženské populace se však na vrchol dostane až drážděním klitorisu, a právě těm jsou určeny vibrátory s výběžkem, jež kombinují vnější a vnitřní stimulaci. Náročnější uživatelky pak mohou sáhnout po speciálních modelech s pravidelnými přírazy pohyblivého těla či simulací orálního dráždění - fantazie výrobců vibrátorů je bohatá.

Miki nebo raději David? Vyberte si toho svého
Příkladem je e-shop Vibratory.cz, který je největším specialistou na vibrátory v České republice. Neprodává jiný sortiment, soustředí se pouze na tuto specifickou nabídku, jíž dokonale rozumí. Při přípravě e-shopu se analyzovalo zboží od více než 300 potenciálních výrobců vibrátorů, spoustu se ho nakoupilo, otestovalo a nakonec se vybraly jen ty nejlepší modely. Třešničkou na dortu jsou pak jejich názvy. Místo nicneříkajících názvů některým vibrátorům v e-shopu dávají mužská jména. Prodávají totiž většinou vibrátory, které jinde v Česku nekoupíte.

Hitem jsou vibrační venušiny kuličky s dálkovým ovládáním
Vibrující pomůcky nemají vždycky jenom tvar penisu. Příkladem jsou vibrační venušiny kuličky. Na Vibratory.cz je největší zájem o model Vibrating Love Balls s dálkovým ovládáním a důvod je jasný. Hodí se jak pro osamělé večery, tak pro hrátky ve dvou.

Kuličky mají silikonový povrch se základní vodotěsností pro snadné omývání, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují ftaláty. Tvarově jsou velmi příjemné, výrobce propracoval dokonalý tvar žaludu. Celková délka činí 19 cm, na šířku má tento vibrátor 4,3 cm. Na konci je navíc pevná přísavka pro všechny, kdo si svoji hračku rádi připevní v koupelně na kachličky. Kvalita provedení napovídá, že tento malý, ale šikovný pomocník něco vydrží.

Ovládání ve stejné barvě má velmi minimalistickou velikost. Snadno se skryje v dlani, což z vibrátoru dělá výbornou hračku i při cestách mimo domov. Nikdo si nevšimne, co máte vy či váš partner v ruce. Stiskem jediného tlačítka se dá nastavovat 10 různých režimů vibrací – necháte partnera vybírat?

Venušiny kuličky jsou obecně uznávány jako zdravotní pomůcka pro zpevnění svalstva pánevního dna. Vibrující varianta se dá použít také pro stimulaci klitorisu a dálkové ovládání je dalším stupněm vylepšení, které z nich dělá vhodnou erotickou hračku pro dva. Jen nezapomeňte dobít baterky! Jedna se nachází ve vibrátoru, druhá v ovladači. V balení najdete nabíjecí kabel, jehož USB koncovku je možné zapojit do notebooku nebo libovolného adaptéru, který doma máte, třeba od telefonu.

Co se nám líbilo:

+ příjemný povrch
+ jednoduché ovládání
+ vodotěsné provedení
+ zdarma nám v balíčku přišel také lubrikační gel

Co bychom vylepšily:

- tlačítko je potřeba trochu silněji zmáčknout
- praktické by bylo dobíjení přes konektor USB-C, který má spousta lidí u telefonu – když se vydáte na dovolenou a necháte nabíjecí kabel ke kuličkám doma, máte smůlu

Celkově jsou tyto kuličky určitě výbornou volbou pro někoho, kdo doma ještě žádnou erotickou hračku nemá, ale i pro zkušenou ženu, jež hledá něco výjimečného.

Ale šikovný pomocník něco vydržíAle šikovný pomocník něco vydrží

Při nákupu v e-shopu Vibratory.cz vám navíc do balíčku bude přiložen ještě velký lubrikační gel na vodní bázi zdarma. Zásilka přijde diskrétně zabalená, takže se nikdo nedozví, čím jste si udělaly radost nebo čím se chystáte potěšit svou partnerku.

Reklama