Hana Zagorová   s manželem Štefanem Margitou užívá volna ve španělské Malaze. V apartmá           s terasou a výhledem na moře vybírá skladby na nové album, které by mělo vyjít na podzim.
První skladba – Adieu – už boduje v hitparádě Česká 12 a napovídá, že album bude mít šansonový charakter. Po Španělsku slavný pár čeká USA, kde Štefan Margita získal angažmá v opeře San Francisco.Devítinásobná zlatá slavice se už  září z Ameriky vrátí za českým publikem, aby opět účinkovalav muzikálu Jack Rozparovač.


Eva Pilarová s manželem Janem Kolomazníkem chalupaří v Českém ráji. V červenci natočila zbrusu nové album, kterým ohlašuje návrat ke swingovému repertoáru. Lady swing, jak je fanoušky přezdívána, na podzim mimo jiné zazpívá s Pavlem Vítkem v káhirské Opeře a vystaví další autorské fotoobrazy, s nimiž nedávno slavila úspěch ve Vídni.

Jitka Zelenková po návratu z dovolené v Řecku začíná nahrávat vánoční album. Kolekci slavných písní zpěvačka se sametovým hlasem natočí se symfonickým tělesem a špičkovými hudebníky ve studiu West. Čeká ji vánoční turné s jazzovým triem a hostování v programu Heleny Vondráčkové, s nímž před časem obě zpěvačky sklidily velký úspěch.

Pavel Vítek po vydařené muzikálové sezóně a úspěchu na amerických filmových festivalech tráví léto na Karlštejně. Nahrál duet s Evou Pilarovou a se svým partnerem Janisem Sidovským právě dopisuje kulinářský cestopis, který vyjde na podzim. Kniha obsahuje dobrodružné zážitky z cest po jednatřiceti zemích a recepty lahůdek ze čtyř kontinentů. V září se jeden z nejobsazovanějších muzikálových herců vrací na jeviště do evergreenů Angelika, Bídníci a Miss Saigon.  Čekají ho také cesty po celém světě s dokumentem Michala Herze   „S důvěrou a láskou“, který si vyžádaly filmové přehlídky od Austrálie přes Španělsko a Irsko až po Brazílii   a Mexiko. Speciální prezentaci úspěšnému filmu připravuje také český festival Mezipatra.

Tisková zpráva J. Sidovský


 Koukám, že hvězdy se o dovolené neflákají, a pilně pracují na svých kariérách :-)
Co vy, milé ženy-in?

 

Reklama