Přemýšlela jste někdy, co dělají muži na pláži nebo u bazénu? Chodí se opalovat, zaplavat si, nebo se pokochat pohledem na plochu plnou žen nezřídka „nahoře bez“? My jsme se vydali zjistit odpověď přímo na místo činu. A abyste se i vy měly na co koukat, ukážeme vám pár plážových hezounů. Přečtěte si, co na sebe prozradili.

Jaké jsou výsledky našeho malého průzkumu? Předpokládali jsme, že je láká několik hlavních věcí: sport, voda, občerstvení (párky, pivo) a ženy. Ke sportu se žádný z dotázaných mužů aktivně nehlásil, voda nezazněla ani jednou. Občerstvení si pánové sice dali, ale ani to je sem nepřitáhlo. Tak co tedy?

Na pláž a k bazénu dotázaní chodí z rozličných důvodů, na jednom z těch hlavních se ale shodnou - jsou to ženy. Pánové se ve svých odpovědích právě na téma „ženy“ shodovali pozoruhodně. Drtivá většina z nich se podívá nejprve na prsa.

Objevili jsme i jednu výjimku. „Já se na prsa ženským nekoukám snad nikdy, jsem totiž ortodoxní dolňák,“ vysvětlil se smíchem devětatřicetiletý Michal. Bohužel byl trochu stydlín a nenechal se vyfotit. Máme pro vás ale náhradu.

Podívejte se na pražské „beach boye“.

 
Jméno: David

Věk: 28 let 

Co na sebe prozradil:
Volno nemívám moc často, ale když už ho dostanu, snažím se ho trávit právě tady na pláži. A ode dneška tu budu ještě častěji. Za pár hodin mi totiž bude patřit jeden byt na nábřeží.  

Co dělá na pláži:
Chodím se sem hlavně poválet a odpočinout si. Není to daleko, teď to bude ještě blíž. Pláží není tolik a tady v Podolí je to asi nejhezčí. No, a taky se občas koukám po ženských, abych si pobyt tady ještě víc zpříjemnil.
Jméno: Štěpán

Věk:
30 let

Co na sebe prozradil:
Nikoho si tu nehledám.

Co dělá na pláži:
Já jsem tady hlavně z donucení. Přišel jsem s kamarádem. Občas sem chodím odpočívat, líbí se mi tu. Samozřejmě se taky rád podívám na přítomné dámy, jako každý chlap. Ale seznámení tu nevyhledávám, jsem už zadaný.


Jméno:

Josef

Věk: 26 let

Co na sebe prozradil:
Momentálně jsem sólo. Všem ženám chci vzkázat, aby si užily léto.

Co dělá na pláži:
Chodím sem za zábavou. Je tu hezky a je tu dost lidí, takže jsou i nějaké šance na seznámení. Taky se koukám po ženách, a kdo ne? První, čeho si na ženě všimnu, jsou prsa, a pak až si začnu prohlížet ten zbytek Ale zase nemám rád, když si je holky nechávají zvětšovat. Jistěže se rád podívám, na nuda pláž bych ale kvůli tomu nešel. Ta zdejší stejně víc připomíná domov důchodců (smích).Jméno

: Honza

Věk:
27 let

Co na sebe prozradil:
Přítelkyni nemám, na nudistickou pláž nechodím.

Co dělá na pláži:
Já tady jsem dnes vlastně poprvé. Možná, že sem teď budu chodit častěji. Třeba bude i nějaké to seznámení. Na plážích, u bazénu nebo i na ulici si všímám žen. A jako asi všichni ostatní i já se nejprve podívám na prsa. Na co bych se taky měl koukat, když půl obličeje si většina zakryje brýlemi? A i kdyby je neměla, podíval bych se níž (smích). Ale chodit za ženami na nuda pláž? To asi ne. Jsou tam spíš starší lidé a myslím, že většina pěkných holek je tady na normální pláži. Ty oblečené bývají hezčí.

Líbí se vám pánové z pláže? Čeho si u muže všimnete jako první? Díváte se po mužích stejně jako oni po ženách?

Reklama